Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted hány éves korodig...

Szerinted hány éves korodig élsz? És mi a reális szám, amit biztosan megélsz?

Figyelt kérdés

Várható élettartam Magyarországon:

78,99 év (nők), 72,40 év (férfiak) (2017)



2019. márc. 23. 02:50
 1/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Igen, én is így számolok valahogy, de azért sokan kezdenek már elhullani a negyvenes éveikben is, ha összeszednek valamilyen aggresszívebb rákot.


A család női tagjai nálunk magas kort értek meg, a férfiak jellemzően nem, úgyhogy hiába vagyok viszonylag egészséges, szerintem 70 körül fogom bevégezni, ha nem csap el egy villamos.

2019. márc. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos számot senki nem tud mondani. Egy baleset, szív leállás, daganat elvihet egy 30 évest is.

Én már 48 éves vagyok, ezt már biztosan megéltem. Jó esetben még kb. 30-40 évem lehet hátra.

2019. márc. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jobb esetben 60-ra tippelek. Sokat stresszelek, és a gyomrom ezt nem bírja. Kész csoda, hogy még nincs mindenféle nyavajám vele.

18l

2019. márc. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 24 éves vagyok am, reménykedek, hogy mihamarabb végem 😂😂 24,25 éves korra
2019. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztosra nem lehet megmondani, balesetek, terrorizmus, gyilkosok miatt, de:

Ha nem környezeti hatások ölnek meg hanem a saját szervezetem csődöl be, akkor azt mondanám hogy olyan 50-60 köré tenném, a felső határt. (magas vényomás, sok stressz, gyógyszereken élek már évek óta) 23/F

2019. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

77-re tippelek, sztem az 50-et tuti


N24

2019. márc. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

50-60, de nekem van egy olyan előérzetem, hogy jóval hamarabb....


Amúgy én abban hiszek, hogy az emberiség nagy részének maximum 5-10, nagyon maximum 20 éve van hátra:

- éghajlatváltozás

- lehetséges III. vh

- ha az nem is, a túlnépesedés drasztikus csökkentése

- kisebb helyi háborúk megszaporodása a vízhiány miatti népességvándorlás miatt

2019. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24 vagyok és nem tudom. Életmód határozza meg de még 50 évig vagyis 74-75 éves koromig biztosan élni fogok.
2019. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, 35 éves, mindig egy tízessel fiatalabbnak néznek, de belül nagyon rosszul érzem magam.

Sokat alkoholizáltam pár évvel ezelőttig, én max. 45 évet jósolok magamnak. Megyek átfogó kivizsgálásra, legalább kiderül.

2019. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!