Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néz le ennyire?

Miért néz le ennyire?

Figyelt kérdés

A párom egyik barátjának a barátnője, szóval mi nem vagyunk barátnők, csak ismerősök. Évi max 3-4szer látjuk egymást, olyankor váltunk pár szót.

Viszont amióta ismer, rettenetesen lenéz, kevesebbre tart magánál.

Neki nagyon fontos, hogy mindene márkás legyen, drága legyen, és ez látszódjon is. A párom már vagy 10 éve ismeri, állítólag ilyen volt kamasznak is.

Valóban szép és magas kategóriás dolgai vannak (főleg Levis és Converse, de vannak Dior és YSL holmijai is), ezzel nem lenne baj, csak magasról lenézi, akinek nincs, és ennek hangot is ad. Kozmetikumokból is csakis a 10 ezer feletti kategóriát használja, fodrásznál festeti a haját...

Egyszer megdícsértem az egyik ruháját (tényleg szép), mire mondta, hogy ez egy 30 ezres darab, és olcsóbban ilyesmit nem lehet kapni, sőt. Azaz kb utalt rá, hogy nekem az életben ilyenem nem lesz.

Ezzel szemben én turiból öltözök, és ritkán veszek ruhát, csak amikor valamire szükségem van. Vigyázok mindenemre, így nekem is van egy kisebb szekrénnyi az eltelt 5 évből.

Egyszer átmentünk hozzájuk. Rajtam egy bordó rövidszárú tornacipő volt, semmi extra 3000Ft-os Deichmann darab (megvan egy éve, semmi baja, imádom). Láttam a lányon, hogy tetszik neki a cipőm, de amikor nem talált rajta márkajelzést, már el is fordult.

Illetve egyszer megkérdezte, mivel festem a szempilláim, mert jó minőségűnek néz ki a festék, szép fekete. Megmondtam, melyik spirál (1000Ft-os drogériás), mire közölte, hogy kár hogy ilyen olcsó, ő ilyen olcsó holmit nem vesz.


Én 25, ő 26 éves.


2019. márc. 23. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés inkább, hogy miért érdekel ez téged? Ő egy sekélyes pitsa ha ennyitől érzi magát többnek, hogy drága dolgokba öltözködik.

(Elég sok ilyen van, de ettől még nem ez a normális vagy követendő példa.)

2019. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na én erre azt szoktam mondani, hogy rohadjon ki a fogából a tömés. A saját pénzecskéjét költi vagy a párocskájának a keresetét keskenyíti meg? Bármelyik is, sajnálom a pasit, hogy csak egy aranyásót tudott fogni magának.
2019. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Részmunkaidőzik, szóval dolgozik, de való igaz, a párja keres jóval az átlag felett.
2019. márc. 23. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
A túlárazott cuccokban ugyanaz a sok vegyszer van pl. (ha nem több némelyikben), mint az olcsóbb dolgokban. A márka meg baromira nem jelent semmit. 25 évesen ezen te is túlléphetnél. És nem kötelező ilyen hülyék közelében lenned. Kár rá több szó.
2019. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!