Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez gyerekes egy...

Szerintetek ez gyerekes egy 21 éves fiútól?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy szikla a tengernél, ilyen leugrós rész és leakart ugrani onnan a haverok előtt (páran le is ugrottak, gondolom kedvet kapott tőlük), aztán mikor sor került rá, hintázott egyet és nem ugrott le, persze, mindenki felröhögött. Ez csak szerintem gyerekes egy 21 évestől? Inkább ilyen 16 évesek körében megy ez a menőzés a haverok előtt vagy csak én gondolom ezt? Na meg a másik hülyeség, ugye csaja az nincs és normális kapcsolata se volt (ami tényleg valamire való lenne) és bekövet ilyen csajokat és ez még nem minden, egy idő után kiköveti őket és újakat követ be. Mi értelme ennek? A lányok többsége visszaköveti, de aztán észre se veszik h ez a gyerek aztán kiköveti őket. Most erről mi a véleményetek? Ez csak engem irritál?
2019. márc. 26. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te valamiért alapból nem kedveled őt, és láthatóan azt keresed, hogy hol tudsz belekötni. Legalábbis más okból nem hiszem hogy azt nézegetnéd állandóan hogy kiket követ be, vagy nem volt még barátnője. Ő dolga, ennyi.
2019. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért gyerekes ha ilyet csinál?Te se vagy az a érett ha irritál másoknak a dolga!

És ha nem volt normális kapcsolata?Nem kell egy riban**al lefeküdni csak hogy elveszítse a szüzességét!

Bennem pont, hogy a gyerekes énemet szeretik a csajok!Mellettem fel tudnak oldódni és nincs az a feszült légkör!22 éves vagyok és inkább leszek gyerekes és bolondos, mint egy komoly semmin se nevető szürke egyén!Pont az ilyen csajok irritálnak akik a másiknak a dolga piszkálja a csőrét!

2019. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdésre kérnék válaszokat, nem mellébeszéléseket. Nem az h nem kedvelem mert nekem közömbös csak ezeket a dolgait nem értem hogy miért
2019. márc. 26. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a kérdéseket nem lehet pontozni.
2019. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!