Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mondjam el a csajnak...

Hogyan mondjam el a csajnak hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés
Már két hete zaklat, írtkál, találkozgatni akar, állandóan a nyakamra jár, ha 10 percen belül nem írok vissza minden 10. másodpercben kérdőjelet vagy emojit küldözget, már szorongok ha meglátom hogy ír vagy a környéken van. Elmondtam már neki hogy nem akarok tőle semmit de akkor sem hagy békén. Mit tehetnék? én 18f, ő 17-18l.
2019. márc. 28. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld, előbb utóbb megunja, sajnos vannak emberek akiknek lassú a felfogásuk.
2019. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csak írj annyit, hogy a barátnőd nem nézi jó szemmel, szóval ne irogasson neked, mert le kell tiltanod, ha továbbra is ilyet csinál.


Én mindig kamupasit fullentek a srácoknak, meg tudod oldani te is;)

2019. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le.
2019. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg mégegyszer, hogy nem akarsz tőle semmit, és hogy sajnálod a dolgot, de lépjen túl, és majd fog találni valaki mást, és hogy te részedről itt vége a beszélgetésnek.

És akkor ne is válaszolgass neki, bármennyire is küldözgeti az üzeneteit.

2019. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 mér próbáltam, 3 napig nem írtam neki vissza meg sem néztem amit írt, erre már odajött hozzám a buszmegbe, eljött a KOLINKHOZ, a sulihoz si eljött és ott várt kint hogy na, akkor most mivan.

#2 Nincs barátnőm és tudja, legjobb haverom az unokatesója (de már ők sem beszéltek kb 8 éve mert ő is utálja mint a frász..)

2019. márc. 28. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Fuss el tőle és közben kiabáld hangosan, hogy "SEGÍTSÉG, ŐRÜLT, PSZICHOPATA, GYILKOS!!!!!"

Na ettől tuti le fog kopni rólad. 😄

2019. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Több facebook fiókja is van sajnos.. :D

Gondoltam már rá, de akkor engem is hülyének néznének :D

Bántani sem testileg, sem lelkileg nem akarom mert hiába 17-18, még nagyon gyerek.. :/

2019. márc. 28. 18:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Talalkozzal vele masok elott, es hangosankozold vele hogy csunya ribizlikkel nem tervezel hosszutavra.
2019. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ööö... mert ha idősebb lenne, akkor bántanád testileg vagy lelkileg??? Egyébként te is ugyanolyan gyerek vagy még.

Nagyon egyszerű: határozottan mondd meg neki, hogy szálljon le rólad. Muszáj felvállalni a konfliktust. Tudom, hogy az ember szívesebben játszik megúszásra, mert nyíltan konfrontálódni kínos, de néha csak ez az egy út van.

2019. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára elmondod, hogy nem akarsz vele többet beszélni, utána tartod magad hozzá, itt következetességre lesz szükség. Letiltod a facebookon, letiltod a számát, ha új fiókról ír, nem válaszolsz (!!) és úgy tiltod, ha odajön élőben, akkor levegőnek nézed vagy ráordítasz, lehetőleg minél bunkóbb módon, hogy szálljon le rólad. Egy idő után felfogja, ha nem, akkor fenyítsd be, hogy feljelented a rendőrségen zaklatásért. Ne finomkodj és ne törődj az érzéseivel, ahogy látod, ő se törődik a tiéiddel.
2019. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!