Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz ez az állítás?

Szerintetek igaz ez az állítás?

Figyelt kérdés

Most olvastam a Facebookon a Blikk oldalán egy 109 éves néni szerint a hosszú élet titka a férfiak elkerülésében rejlik mit szóltok ehhez ?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

Kort és nemet is írhattok aki szeretne.


2019. ápr. 1. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Mások pedig a boldog házasságot, a bort, a testmozgást, meg mindenféle dolgot állítanak. Közben lehet csak jó a genetikájuk, az ország egészségügyi ellátási rendszere, az étkezési kultúra és az ételek minősége.


Attól, hogy valaki ezt állítja, még nem válik igazzá, akkor sem ha 109 évesen mondja. Japánban 70 ezer 100 évnél idősebb ember él, és biztos nem attól, mert kerülték a férfiakat.

2019. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy az ő hosszú életének ez a titka. Ő érzi ezt.
2019. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ! Hát igen ez is mint minden relatív
2019. ápr. 1. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta egy idős ember, hogy abban rejlik a hosszú élet titka mennyire tudom komolyan venni a komolytalan dolgokat.
2019. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez így kissé leegyszerűsítő, de elhiszem, hogy van benne valaki. A statisztikák szerint Magyarországon például minden héten meghal egy nő párkapcsolati erőszak miatt.
2019. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jav: van benne valaMi :)
2019. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, az ilyen "világ legöregebb emberei" mindig ezeket mondják:

- csokoládé

- alkohol

- cigaretta

- az, hogy elvált a férjétől (Emma Morano, egy időben a legidősebb ember)

Ezeket látszik, hogy poénból mondják, szerintem a lényeg, hogy a hosszú élet titka a jó humorérzék.

2019. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!