Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csaj azt írta "Mesélj...

A csaj azt írta "Mesélj magadról! " Mégis mit írjak neki?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom... mondjuk... mesélj magadról?
2019. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Neni83 válasza:
87%
Hobbi,kapcsolatok,milyen zenét szeretsz,hova utaznál,mik a terveid,mit tanulsz/dolgozol....
2019. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezosztigen, kommunikáció .
2019. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Iskola,munka,sport,zene,hobbi pl.
2019. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Ne fecséreld az időt olyan emberekre, akik még kérdezni sem tudnak normálisan....

Utálom az ilyen kérdéseket amúgy.... nincs benne semmi konkrétum, hogy mégis mire kíváncsi. Talán kezdjem el az életemet mesélni a születésemtől fogva?

Ha mégis szeretnél vele beszélgetni, akkor írd le, hogy ez így nem túl konkrét, kérdezzen, hogy mit szeretne tudni rólad, és arra nagyon szívesen válaszolsz, de ennek így nincs sok értelme.

2019. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Utolsóval egyetértek. Csak az a baj sok làny csak ennyit bir mondani. Én a

eddig ami lànyokkal ismerkedtem a neten az abból àllt hogy én kérdezgettem öket normàlisan ök meg max csak ilyen hulyeseget. Vagy meg ennyit se.

2019. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

írnám neki, hogy bocs de nincs mit, és ezzel rövidre is zárnám a beszélgetést :D


vagy persze ha van felesleges időd, akkor elkezdhetsz mesélni akármit. érdemileg semmin nem változtat, mert úgyis csak 1-2 mondatot fog elolvasni belőle, aztán annyit ír, hogy "értem" vagy hogy "az tök jó" :D

2019. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vree ***** válasza:
10%

92ben születtem, szakmám asztrofizikus, nagyszüleimmel élek, kedvenc hobbim az ásziai filmek és a ketrecbox, 190 centi és lenszőke vagyok, van egy “Labanc9 nevű bullterrierem és három macskám, gondoltam már rá, hogy Mongóliában éljek, van egy 3 éves húgom, aki szeret kirakósozni, beszélek egy kicsit hollandul, 6 éves koromban megharapott egy pingvin, mit csinálsz a hétvégén, jössz a Szigetre?


Ezen mit tudtok ennyit problémázni? :D


Ha valakinek bejössz és le akar csekkolni, hogy vane bennetek még közös az megtiszteltetés, egyes hülyék meg itt lepattintják, amiért érdeklődik irántad? Jaj

2019. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában én mondjuk ezért szoktam rövidre zárni a beszélgetést azzal, akinek az adatlapján a "nem tudok ide mit írni, kérdezz" és hasonlók vannak. Ha én kitöltöttem azt a vackot normálisan, akkor töltse már ki a másik is, és rögtön van miről beszélni.
2019. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne legyen túl hosszú.

-volt kapcsolataid

-mostani kapcsolati státuszod

-az jövőképedről, terveidről

2019. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!