Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, mit tennétek ha a párotok...

Nők, mit tennétek ha a párotoktól, kapnátok egy szép és értékes karórát? Megtudnátok hogy eladta az autóját és abból vette.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnézném én azt a férfit! 🤣🤣
2019. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék neki rendesen örülni.

Kellemetlenül érezném magam már attól is, hogy ilyen drága dolgot hordok, hát még attól hogy ezért a kis mütyüért a párom eladta a kocsiját (ami az én szememben hasznosabb mint egy drága karóra)

Az is rosszul érinte, hogy ha én most szakítok vele akkor életem végéig hallgathatnám hogy ,,de én eladtam az autómat az ajándékodért"

Midnent összevetve gáláns gesztus de teljesen felesleges.

2019. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan elgondolkodnék a váláson.
2019. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem hordanám, még az kéne, hogyha elromlik hozzám vágná, hogy a kocsija is ráment.
2019. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eladnam az orat, az arabol pedig vennek belole feherjeporokat es izuletvedoket 🤣
2019. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!