Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fanyalog majd' mindenki...

Miért fanyalog majd' mindenki a TECHNO zene miatt (Boris Brejcha)?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Boris Brejcha által aposztrofált ún "hightech minimal techno"-zenét. Látom, hogy a fellépéseken hihetetlenül népszerű, teltház mindenütt, turnézik, irdatlan sokan imádják az instagramon stb.

Erre a "kedves baráti" körömben a múltkor hallgattam, erre a következő, igen csak pikírt megjegyzéseket kaptam:

-ez nem zene

-hogy bírod ezt elviselni

-fűrésztelep

-ez borzasztó


stb stb.


Az ilyen "NEM ZENE" beszólogatók meg olyanokat hallgatnak, hogy.... no comment, de ezzel együtt én sosem szoktam senkit sem megalázni, kicikizni a zenei ízlése miatt.

Engem inkább az zavar, hogy akiket én ismerek, 2-3 kivétellel, egyszerűen lesajnáló, lebecsmérlően és szinte ellenségesen áll az ízlésemhez. Ezek azok az emberek, akikkel ha elmegyek a Liget Club-ba és én a House Teremben vagyok, őket nem is látom a buli végéig, mert csak a retrót zabálják. Oké, én is átmegyek oda a kedvükért, de az én zeném az csak szar és zaj.


Miért? Más országokban meg hogyhogy jobban elismert és talán hamarabb lehetne társaságot is szervezni egy ilyen bulira. Nálunk meg miért fanyalog mindenki?



2019. ápr. 6. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha legalább fele olyan jó dj-k lennének idehaza is mint Boris, akkor megérné clubokba járni, és nem Ausztriába, Hollandiába kéne menni a jó előadásért.


Neked bizonyára olyan haverjaid vannak akik csak a rockot vagy pop-ot ismerik, mert azon nőttek fel.


Itthon a szórakozásnak sincs kultúrája, ebben is le vagyunk maradva


Általában elég a népnek Rúzsa Magdi, Majka, meg hasonló populáris szarok.

2019. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Astrix is nagyon jó, hallgasd meg.
2019. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
2019. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És valóban! Köszi. Mondjuk ez a klip érdekes volt XD
2019. ápr. 7. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!