Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha láttok egy csajt aki nem a...

Ha láttok egy csajt aki nem a legszebb, de még is tele van önbizalommal és ez nagyon meglátszik rajta, akkor hogyan vélekedtek róla?

Figyelt kérdés

Nem tartjátok szánalmasnak hogy mitől van ennyire megelégedve magával ha nem is szép?

Úgy kérdezem mert szerintem ha én ránézek valakire általában valamit gondolok róla, ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?



2019. ápr. 10. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet neked nem szep, masnak lehet gyonyoru. Mindenkinek mas a stilusa.
2019. ápr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Relatív a szépség. Nem szoktam minősíteni senkit sem, pláne ilyen miatt.
2019. ápr. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Nekem ezerszer szimpatikusabb az önbizalommal teli, életviám, jókedvű lány. Van egy osztálytársam aki gyönyörű, sportos alkatú, de személyiségileg nulla. Alig szólal meg, nagyon szégyenlős, csendes, a tipikus “véletlen sosincs felszerelése tesin, ha pedig van, akkor sem csinálok semmit”... az ilyeneket útálom. És nem, nem beteg, kettesben elbeszélgettem vele, minden oksi nála, csak társaságban nem nyílik meg, nem társasági ember :(. Nekem ez nagyon nem szimpi, inkább lennék csúnyább, de jó kedvű, vicces lány körül, mint egy külsőleg szép, de belsőleg ló**sz lány társaságában.
2019. ápr. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső: lehet, hogy pszichikailag egy totál érett ember.
2019. ápr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak a te gondolatod, magaddal szemben. Miért ne szerethetné azt aki ő? az hogy te neked nem tetszik az a lány az a te véleményed hozzád tartozik, ahogy az a gondolat is hogy mit képzel magáról, meg hogy hova van ennyi önbizalma. Mindenki magából indul ki. Az hogy neki van az az ő dolga, szereti magát, elfogadta magát és pont lesz*rja ki mit gondol róla. Ennyire egyszerű. A szépség pedig relatív dolog. Van akinek ez, van akinek az jön be.
2019. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Van ilyen munka társnőm

A foga kirohadt büdös a szája amorf a teste és még emellé a feje sokkal nagyobb a testénél és ugy beszél mint egy utolsó putriivadék...

De mivel felettünk van kisegítő iskolával is (vagyunk alatta keményebb képzettséggel de más az ok h itt vagyunk a cégnél)

De ugy elküld a fenébe h mindenki imádja h kiáll magáért és tudja ki ő és jó a szwmélyisége...

Engem dr house rút változatára emlékeztet. Bunkó van hatalma büdös... Van pénze iphonra de rohad s foga a haja....

És nem értem mit szeretnek benne 8xnehezebb gyerekkorom volt több ideje dolgozom és ott segitek ahol tudok de a bunkobbakat jobban kedvelik :D

Annyi hiúságot magamnak megtartok h jol nézek ki sokat gyógytornáztam egy egyenes gerincét egy púpból... De hiába vagyok kedves dolgozok nagyon fiatal korom óta mégsem kedvelnek. Nem sminkelek meg nem plázázok de nincsenek barátnőim :)

Ez a csaj évek ota ismer és amikor megtudta h nekem rosszabb volt inkább tovább ált mert nem tudna érdeülegesen panaszkodni xd

Lehetsz szép ronda átlagos de mindenki a hasznot nézi a személyiségeden

2019. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
6. Azok alapján, amiket írsz arról a nőről, meg is érdemled, hogy őt mindenki jobban szereti nálad :D Egy irigy, megkeseredett .... vagy.
2019. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Mire legyek irigy

A nonstop büz herpesz pofájára?

Hogy tepernek neki mert ismerős által van feletzünk kisegitö iskolával?

Ugyan már.

2019. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Sehogy, mert általában leszarom a környezetem, valószínűleg észre sem venném. Azokról viszont, akik csak szépségben bírják mérni az önbizalmat, elég komoly véleményem van :)

Arra talán nem gondoltál, hogy fel tud mutatni valami egyebet azon kívül is, hogy a szülei éppen jó napon feküdtek össze, vagy van pénze minden szrt venni magának, amitől "szebb" lesz? Ugyan már. Hogy okosabb lehet nálad, az nem kérdés. Az sem, hogy tehetségesebb, hiszen van, amire büszke legyen. Ezernyi oka lehet, hogy magas legyen az önbizalma, tekintve, hogy valószínűleg nem csak külső értékekkel bír, mint egyesek.

Mondom ezt úgy, hogy sportolóként bomba alakom van, de lusta vagyok sminkelgetni és a boltba sem magassarkúban tipegek le. Sőt, nem is érzek ré késztetést, házas vagyok, férfiaknak nem óhajtok imponálni, a sok üresfejű cicababa meg irigykedhet a seggemre. Magasról leszarom, hogy kinek mi a véleménye rólam, ha beszól, pedig vagyok annyira megelégedve a teljesítményemmel, hogy helyben földbe döngölöm ;)

2019. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!