Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet FanMadeMaker Marci...

Mi lehet FanMadeMaker Marci MBTI típusa?

Figyelt kérdés
Talán INTP vagy INFP? Bár nem biztos.

2019. ápr. 17. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem Fe *
2020. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Marci amúgy is nárcisztikus viselkedesformákat produkál, így nehéz lenne besorolni MBTI be, de egyáltalán nem Ne felhasználó, nem szokott randomkodni, ötletni, teljesen objektív módon mondja el a gondolatát, és enyhe egót is érzek benne.
2020. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak:

Nem hinném, hogy lenne benne több nárcizmus, mint más hétköznapi emberben. Nem tudom, hogy miből következtetted ezt, nem próbál semmit sem takargatni, nem próbálja magát sehol sem nagyobbnak feltüntetni, mint ami valójában, a vitákban nem kezdd el személyeskedni, hogyha nincs több érve, elismeri a kudarcait, nincs álarca. Egy nárcisztikuson látod, hogy az. Marcin nem látni. Elég mély öntudata, önismerete lehet egyébként, ha elfogult vagyok, ha nem. De szerintem nem vagyok.

2020. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen ENTP.
2021. jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Bas*ki, ilyenen még nem is gondolkodtam.

De hamost így hirtelen valamit rákéne mondanom, akkor extavertált és a 3. betű a "T". De az is lehet, hogy egy szociális-introvertált, bár kitudja. Nem tudja valaki rábeszélni, hogy egyik live-jában csináljon tesztet? Bár nem hiszem, hogy annyian néznék azt a videót meg :D

2021. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ENTP!
2021. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!