Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért várják el a lányok hogy...

Miért várják el a lányok hogy egy folytában csak a fiúk kérdezenek tőlük?

Figyelt kérdés

Én őszintén nem értem mi van a mai lányokkal. Miért állandóan csak én kérdezzek Tőlük ?

Akárhányszor el kezdek egy beszélgetést a Messengeren folyton csak én kell kérdezzek mindig.

Mert Ők nem tudnak semmit.

Ez normális dolog ?

Ezek a lányok emberek vagy csak annak a hasonlata ?

Egyszóval miért mindig a fiú kell kérdezzen a lányok miért nem akarnak soha kérdezni ?

Ez elég egyoldalú beszélgetés lesz így sajnos.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2019. ápr. 18. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez csupán annyit jelent, hogy TE nem érdekled ezeket a lányokat.
2019. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki tényleg szeretne veled beszélgetni, az kérdez is. Te magad is érzed, hogy egyoldalúak ezek a beszélgetések... akkor?
2019. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néha érződik mintha egy oldalú lenne de mivel nem vagyunk haragban egymással ezért olykor jó beszélgetni egymással ismét kicsit csak picit kár hogy csak én kérdezek szinte mindig ők meg alig.
2019. ápr. 18. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a lányokkal van ez. Rengeteg emberrel szoktam elkezdeni neten beszélgetni, és bizony a legtöbbjük nem hajlandó semmit se kérdezni. Az a legjobb az egészben, hogy sokszor mások kezdeményeznek, aztán utána jó ha futja egy "igen, nem" válaszra. Ilyenkor szoktam abbahagyni a beszélgetést. Ha valakit ennyire nem érdeklek, hát akkor ez van.
2019. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

2019. ápr. 18. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Én általában akkor használom ezt a "taktikát" amikor valakivel nincs kedvem beszélgetni, és várom, hogy észrevegye magát (+általában be is flegmulok)

Tudom hogy nem szép dolog, de ezeket olyan csávóknál használom, akiket nem is igazán ismerek, nem jönnek be. Azért mert nem akarom őket megbántani. (persze csak kedvesebb napjaimon pazarlom ilyesmire az időmet)

2019. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves vagy köszi a segítséget előre is!
2019. ápr. 18. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki kérdez az vezeti a beszélgetést, szoktam kérdésre kérdéssel válaszolni, mert én vagyok a vezér, és, csak én kérdezhetek. Van egy mondás : itt én kérdezek, te válaszolsz.

Ez egy filmben volt, a nagykutya kérdez, a kiskutya válaszol, de nem tehet fel kérdéseket.

2019. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!