Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MBTI téma: ha párkapcsolatról...

MBTI téma: ha párkapcsolatról van szó, mely típust/típusokat gondoltok ideálisnak saját magatok számára, és a ti típusotok micsoda?

Figyelt kérdés
Nem kérek sem "mi a lótrágyáról beszélsz?", sem "ez baromság, bulvárpszichológia" jellegű válaszokat.
2019. ápr. 20. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
L, de azt sajnos nem írtad bele
2019. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, "gondoltok" helyett a "gondoljátok" értelmesebb lett volna ebben a szövegkörnyezetben.
2019. ápr. 20. 16:46
 3/8 A kérdező kommentje:
L-t én csak a Death Note-ból ismerek.
2019. ápr. 20. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
INFJ vagyok és bármelyik típust, kivétel: INTP, INTJ, de akár még ők is lehetnek érzelmesek, csak senki sem tudja róluk, még maguk sem szerintem. :) Hiányoznak a mély dolgok.
2019. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy az MBTI típusa, csak értsük egymást, tudjon kezelni és én is őt.

INFP nő

2019. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Én esélyesen INTP vagyok, legalábbis gyanúsítottak már vele néhányan. :D Az érzelmesség részemről megvan, tudom magamról nagyon jól, csak baromi esetlen vagyok az ilyesfajta kommunikációban, nem érzem nekem valónak/kényelmesnek, feszengek tőle. Maximum akkor nem sül el a visszájára és válik komolyan vehetetlenné a próbálkozásom, ha valaki leitat. :D

2019. ápr. 20. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már nem emlékszem mi vagyok. Meg olyan bonyolult is a rendszer, hogy sosem tudtam bekategorizálni magam.


Szóval maradok a vérmérsékletinél.

Én melankolikus vagyok, és a szangvinikusok vonzanak, de a flegmatikusokkal jövök ki legjobban.

2019. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ENFP vagyok az a vicc es bar meg szerintem nem talalkoztam olyannal es nem is hiszem sajnos h fogok VISZONT szerintem nekem egy INFJ lany lenne a legidealisabb. Ezen kivul xsfp-ket es mimden tipust aki kicsit "wierdo" kedvelek -17,fiu enfp
2019. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!