Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Követtetek el olyan önsorsront...

Követtetek el olyan önsorsrontást, ami miatt igazán megutáltátok magatokat? Mi volt az és hogyan bocsátottatok meg később?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kovettem el. Nem utaltam meg magam, mivel nem lattam erre mintat hogy ezert utalni kene magam, hanem inkabb olyat hogy megvaltozva sokminden megvaltozhat. Es VOALLA ez tortent...
2019. máj. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Folyamatosan. Ha van a környezetemben egy dominánsabb nő, akkor alávetem magamat a gondolkodásmódjának, és mint egy beosztott, követem. Ez nem jó így, mert már sokszor szívtam emiatt. Lehet, hogy egy párkapcsolatban okés lenne a dolog - tetszeni is a nőnek -, de más környezetben nem egészséges.
2019. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: VOALLA?! Mekkora tulok vagy már... legalább nézz utána, mielőtt ilyen baromságot leírsz, kicsi tudóska.
2019. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteget, nagyon sok káros viselkedési mintát hoztam a családomból. A megoldás az alapos önismeretszerzés volt, ezt követte az önelfogadás és a káros mintáim tudatos irányítása. Az önismeret az első lépés és mindennek az alapja, ha egyedül nem megy, érdemes felkeresni egy terapeutát.
2019. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!