Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Ava Max...

Mi a véleményetek Ava Max ról? ( Amanda Ava Koci) szerintem szép és tehetséges

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Modern britney spears, csak max kevésbé ismert. Pl én most láttam először a nevét.

Tonna sminkkel még öreganyám is szép lenne, autotunenal meg én is tudok énekelni.

2019. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Oh she sweet but a psycho little bit psycho
2019. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Uuristen én már rég hallgatom,lány létemre előhozza belőlem a biszex hajlamokat,szerintem smink nélkül is nagyon szép és autotune nélkül is csodálatos a hangja. L.
2019. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ritkán hallgatok pop zenét, szóval először úgy 2 hónapja hallottam a rádióban (akkori munkahelyemen, ahol muszáj volt rádiót hallgatni, a Psycho ment), első pár hallgatásnál azt mondtam, hogy oké, ez egész jó, még ha nem is az én általános ízlésem a zene, de aztán naponta 10-15x meghallgatni, mert az adott rádiócsatorna nem volt képes 5 számnál többet pörgetni a lejátszási listáján, úgy kezdtem undorodni tőle egy hét után. :D


Különösen szépnek vagy tehetségesnek sem mondanám a lányt, de elismerem, hogy nem rossz, annak ellenére, hogy ha bárhol meghallom azt a számot legszívesebben felrobbannék.

2019. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sweet but Psychot imádom! Dallamos, plusz pont akkor hallottam meg, amikor egy kissé pszicho csajjal kevertem.

A többi számával nem tudok mit kezdeni. Kicsit olyan, mintha nyomnák bele a pénzt, de nincs meg az átütő siker. Nem rossz a hangja, de valahogy mintha nem ez a stílus menne hozzá. Plusz erre a hangzásra már ott van Dua Lipa, most ő van túlpörgetve.

A kinézete... Hát, nem tudom. Nem láttam még smink nélkül. Nekem nem jön be ez az agyonsminkeltség, de a fiatalabb generációnál ez most nyerő. Sminkben átlagosnak mondanám. A szívem azért nem dobbantaná meg.

2019. máj. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Psycho eleinte nem tetszett. Ismertem a zenét, de magamtól sose hallgattam, valami nem tetszett benne (azóta megszerettem). Viszont a So am I-nál "beleszerettem". A hangjába, meg a szövegbe. Külsőleg szép lány, de különösebben nem tetszik.
2019. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!