Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ilyen?

Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés
KFC-ben a következőnek voltam szemtanúja: az egyik vevő balhézott amiatt, hogy az italt neki magának kellett volna töltenie; amikor az eladók mondták neki, hogy az italnál önkiszolgálás van, de annyiszor tölti fel a poharat, ahányszor akarja, elkezdett teli torokból ordítani, hogy azonnal hívjanak főnököt, mert ha ő kifizette a menüt, akkor kötelesek kiszolgálni. A vezetőnek is ugyanezt előadta, azzal kiegészítve, hogy azonnal rúgja ki az eladót. Miután tőle is ugyanazt a válasz kapta (az italnál önkiszolgálás van), levágta a padlóra a tálcát és elviharzott.

2019. máj. 8. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Idióta... Nem foglalkozz vele. Magának csinált kárt, mert a kaját gondolom már kifizette, az étteremnek meg mindegy, hogy megeszik vagy a szemétbe megy. Sőt, az üdítőn még spóroltak is, mert nem töltött semmit, míg más 5x is újratölti (én is ennyiszer szoktam).
2019. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Jézusom, szegény proli bement végre egy "étterembe" burzsujkodni, és nem csókolták meg a lába nyomát, hát még ilyet :D Sajnálom szegénykét.
2019. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ingyen cirkusz kaja mellé. Nem értem a problémád. :D
2019. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora idiótát. XD

A többi vevő legalább röhöghetett egy jót.

2019. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy én már attól is szégyellem magam, ha jogosan háborodtam fel, és azért emeltem fel a hangomat, ezért egyszerűen nem értem, hogy lehet ilyen semmiség miatt ekkora balhét rendezni.
2019. máj. 8. 13:40
 6/14 A kérdező kommentje:
(amúgy egy ilyen balhé negatív reklám lehet az étteremnek, mert előfordulhat, hogy ezt látva néhány vendég nem szívesen tér vissza)
2019. máj. 8. 13:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek.

Nekem más tortenetem van :(

2019. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

#6:

Miért is lépnének le? Mert valaki akkora sznob, hogy nem bír uralkodni az indulatain és hülyét csinál magából? Ez nem a KFC hibája.

2019. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, vannak azok a sikertelen senkik, akiket mindenki utál, és olyan helyen élik ki a beteges komplexusaikat, ahol tudják, hogy mindig "a vevőnek van igaza". Boltok, éttermek, vendéglők. Így próbálják kompenzálni, hogy amúgy jelentéktelen senkik.
2019. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hörcher László :D
2019. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!