Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ID Discovery csatornán eltünte...

ID Discovery csatornán eltünteket nézi valaki?

Figyelt kérdés

Én nem értem hogy tünhetnek el emberek csak úgy.

Nincs térfigyelő kamera? Ilyen alapon akkor lazán el lehet követni büntényeket is büntetlenül..


2019. máj. 14. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Van térfigyelő kamera, de nem mindenhol, nem hálózza be az egész USA-t :D

Ráadásul sokkal nagyobb terület, mint Magyarországon. Itthon akárhova mész, nagy a valószínűsége, hogy valaki, valakijének a valakijével találkozol, szinte mindenhol vannak ismerősök, rokonok.

Ott meg lehet tenni, hogy valaki önszántából lép le és másik államban új életet kezd.

Papírokat is teljesen más ott szerezni, mint itthon. Készíttetsz egy jogosítványt és azzal utána mindenhol igazolod magad. Ha nem kerültél be valamilyen korábbi ügy miatt semmilyen rendszerbe sem, akkor elég könnyen el lehet tűnni.

És ezek a történetek általában '70-es, '90-es évekbeli esetek, úgyhogy akkor még nagyon más volt a világ, nem volt ilyen technika, nem volt ennyi nyilvántartás, vagy nem voltak egymással kapcsolatban.

2019. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Pesten is tűntek már el rejtélyesen emberek. Egy fiatal lányt egészen egy hídig le tudtak követni térfigyelővel, de a híd túloldalán már nem került elő. Ez pár éve történt, egy külföldi - talán francia? - diáklány volt. Szerintem a térfigyelő semmire sem jó, nem lehet száz százalékosan beazonosítani azon senkit.
2019. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] ő volt az
2019. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon is sokan eltűnnek, csak ezt nem reklámozzák. Meg hát a magyar rendőrség...
2019. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!