Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sok olyan kérdést...

Nagyon sok olyan kérdést tesznek fel ezen az oldalon olyannal kapcsolatban is, amit gyorsan meg lehetne tudni a googlen, vagy épp nem fórunozóktól, hanem orvostól kellene valakinek megkérdeznie. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak olyan kérdések is amit valakik nem komolyan fogalmaztak meg. Nekem az Elmex fogkrémet használat előtt hogy kell kinyitni kérdés volt az a legutóbbi ami nem tudom vicc, vagy komolyan nem jött valaki rá. Vagy lehet valakinek ez is olyan problémát okoz, mint az hogy pl valaki nem tud tájékozódni és könnyen eltéved?
2019. máj. 14. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl.: Az orovosra azt tudom mondani, hogy van az a probléma amivel nem érdemes zargatni.


Vagy ha olyan is a probléma soka úgy gondolják, hogy itt feltesznek egy kérdést hogy felmérjék a probléma sűrgősségét, hogy akkor mi hamarabb elkéne menniük az orvoshoz vagy rá ér jövöhét pénteken, mert akkor ér rá igazan.


A googleözhető kérdésre meg ... sokan nem tudják használni igazán a googlet.


Én mérnökinformatikus hallgató vagyok. Kb 10 éves koromóta használom ezt a keresőt és kb mindent megtalálok, de anyukám a mai napig a google.comra fel megy és beírja, hogy "facebook.com", rámegy a keresésre és úgy jelentkezik be a facebookba...


Szóval nem mindenki tudja használni.


Meg sokszor van hogy nem csak a googlözhető tényre vagy kíváncsi, hanem kicsit emberi tapasztalatra vagy véleményre az adott dologról.



Vagy csak unatkozol és azért rakodki a kérdést, mert ha már itt vagy ezen az oldalon mért ne kérdezd meg?

2019. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dokis témák szerintem sem olyan dolog, hogy itt, "mezítlábas" szakemberektől kellene megkérdezni. A többi téma meg olyan, hogy sokan találkoznak vele, nem feltétlen okoz gondot.
2019. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valóban ahány ember annyiféle képességű és tudású lehet és ami az egyiknek alap a másiknak új, vagy érthetetlen.
2019. máj. 24. 08:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!