Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az informatikusok között...

Az informatikusok között miért van ennyi bunkó, lekezelő ember?

Figyelt kérdés
főleg fórumokra vonatkozik a kérdésem, élőben a pl. munkahelyemen még nem nagyon bunkóskodtak velem ,viszont akárhányszor kérdezek vmit infós fórumon, elég lekezelően válaszolnak és szinte számon kérnek, hogy hogy képzelem, hogy nem tudom ezeket. Elég furcsa :D

2019. máj. 16. 06:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Csak elég volt az exatlonban megnézni Mischinger Pétert.. üvöltözött, meg verte a mellét, mint akinek elmentek otthonról.. a nagy 'informatikus' gagyiátor! Elég bunkó viselkedése volt!
2019. máj. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy túl büszkék a tudásukra, vagy annyira alapnak számító dolgot kérdeztél, amire a Google is megadta volna a választ. Az internetes keresés bizony elég alapnak számít, de akkor is javítaniuk kellene a stíluson.
2019. máj. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem az, hogy az infósok. Nézzd meg pl itt az edzős részt, ott is sokat bunkóznak, a fogyókúrás résznél is és még rengeteg helyen. Sok embernek egyszerűen ilyen a természete, vagy ott vezeti le a feszültséget. Jó magam is infós vagyok, de egy ilyen általad leírt infóst se ismerek. Persze pl itt is látom, hogy márpedig léteznek ilyenek, meg technikai ügyfélszolgálaton lát is az ember ilyer.

De mint mondtam, csak az emberi természete ilyen sok embernek, nem csak az infósoknál van jelen, ott van ez minden munka (és hobbi) körben.

2019. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
22%
Utajuk a hulyeket, akik nem tudnak beirni a Google-be egy par szot es megkeresni a valszt, ami kb az elso talalt elso soraban benne lenne...
2019. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%

Látnád őket állásinterjúkon!


Bejönnek akkora arccal, hogy alig fér be az ajtón, eldobja magát a székben, előadja az 1M + céges kocsi + céges telefon + céges laptop + MILF titkárnő + ... bérigényét, miközben eddig 2 napot se dolgozott sehol, vagy 30 évesen már 67 melóhelyen volt, mert ugye őt nem becsülték meg, ezért lelépett 6 hónap után.


Aztán amikor pofán röhögöm visítva, akkor még neki áll feljebb!

2019. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

elég vicces, hogy páran azt feltételezik, hogy mindenki lusta használni a google-t.

Hát én nem vagyok ilyen, sőt általában olyat szoktam kérdezni, amire nem is tudják rögtön a választ, vagy egymással is összevesznek.


gyanítom, hogy inkább alacsony EQ-ról és fejletlen szociális képességekről lehet szó.

2019. máj. 16. 08:48
 7/31 A kérdező kommentje:

# 5/6


ez komoly ?:)

2019. máj. 16. 08:48
 8/31 anonim ***** válasza:
61%

Informatikusként dolgozok, nálunk szerencsére nincs ilyen, mi igyekszünk kedvesen válaszolni a usernek akkor is, ha magunkban fogjuk a fejünket a kérdéseit/problémáit hallva.

Viszont az üzemeltető informatikusok (rendszergazdik) nálunk is furák, az egyik szokott néha ordibálni a folyosón, hogy majd úgyis kirúgják az összes gyökeret, stb, őt senki se érti, vagyis hát tudjuk hogy neki nehéz élete van, ennyi.

A külsős informatikai fejlesztő cégnél meg nem bunkók, csak lusták, és ignorálják a kéréseinket.

Szóval én elég változatos informatikusokat látok. :D


Amúgy őszintén szólva elég rossz lehet ilyen informatikusként dolgozni, hogy elromlott billentyűzeteket kell cserélned, meg programokat telepíteni, finoman fogalmazva nem a szakma csúcsa, talán emiatt frusztráltak. De ez csak tipp.

2019. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

A bunkók/trollok a legaktívabbak fórumokon, tehát sanszos, hogy ugyanabba a 10 szerencsétlenbe ütköztél mindenhol. Ott élnek és kompenzálnak. Ez a viselkedés mindig személyes probléma miatt alakul ki, mert aki jókedvű, kiegyensúlyozott és boldog, annak nincs szüksége arra, hogy más alázásával nyerjen magának kellemes perceket. Azt se felejtsd el, hogy rengeteg a zugivó a neten, ami megöli a lelket. Iszogatnak a gép előtt, trollkodnak, miközben elmegy mellettük az élet. Ezt csak még több ivással tudják feldolgozni.

Ha észrevetted, egy szóval sem említettem az informatikusokat, mert az itteni és máshol felbukkanó trollok nem elég okosak ahhoz, hogy elvégezzenek egy informatikus szakot. Több informatikust ismerek, mind kiegyensúlyozott, családja van, jól keres. Akikről te beszélsz, azok a gugliból kikeresik a dolgokat, esetleg már tízévesen is a gép előtt ültek, és így szakembernek képzelik magukat. Semmi közük az informatikusokhoz, csak a munkaeszköz hasonlít.

2019. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Hát itt az oldalon is elég bunkók az számtech. kategóriában. Nagyon lenézik, aki nem ért úgy az informatikához, mint ők, pedig csak kicsit jobban el kéne magyarázni a dolgot, ahelyett, hogy oda böffentenek valamit.
2019. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!