Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha zavar a mellem?

Mit csináljak, ha zavar a mellem?

Figyelt kérdés
Most nő a mellem, és mindig zavar, hogy ott egy pukli. Nem merek felvenni fürdőruhát, vagy pólót. Ha látszik a domb, és úgy megyek ki, úgy érzem, mindenki engem bámul. Mit csináljak?

2019. máj. 18. 21:38
 1/10 anonim válasza:
84%
Vegyél fel sportmelltartót. Vagy vannak ilyen binderek, amivel teljesen le tudod szorítani a melledet.
2019. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Majd megszokod! Más lehetőséged nincs, főleg hogy késöbb még nagyobb lesz!

Most zavar, de hidd el, sok pasinak fogsz tetszeni!

2019. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Pukli? Ilyen hegyes kis bimbaj?
2019. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
11%
Borogasd!! El fog múlni
2019. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
82%
#1 Te hülye vagy. (részben) A sportmelltartó az jó, én is azt hordok, egyszínűeket, mert ez a kényelmes, nem akarom megnyomorítani a mellem a drótos kényelmetlen melltartókkal. De eszedbe ne jusson leszorítani, az nem egészséges.
2019. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
24%

plasztikai műtét segít.

szerintem a doki nézne egy nagyot, mert a nők 99% nagyobbat akar nem kisebbet :D

2019. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy?
2019. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez érdekes
2019. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valódi a kérdés akkor próbálj meg észhez térni. Kicsit kevesebb liberális hülyeséget hallgatni. Ha nem megy akkor menj orvoshoz. És semmiképp ne hord sport melltartót ami leszorítja, mert komoly egészségügyi kockázata is lehet.


A mell a női test része. Fontos biológiai szerepe van.

És amíg nem leszel anya addig dísz. Díszíti a tested. Azért van hogy felhívja a férfiak figyelmet arra hogy kezdesz felnőtt lenni. Ez a normális ez a természetes ezt kell el fogadnod.

2019. máj. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sportmelltartó vagy várj kicsit és megszokod, persze h néha néznek, de nem mindenki a melled hanem az arcod, legalább is nekem az fontosabb. És nézik a melled mégis csak lány vagy szóval megnéznek a fiúk.
2019. jún. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!