Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a tökéletes nő nektek?

Milyen a tökéletes nő nektek?

Figyelt kérdés
Az én válaszom: tökéletes női testben egy férfi lélek, aki amúgy a legjobb fiúbarátod lenne. Én ugyanis a hülyepics.ságot nem bírom a nőkben, általában nem bírom a jellemüket, pláne a jellemtorzulásaikat, francnak kellene egy idegbeteg nő mellém. De egy férfi lélek női testben, az jöhet!

2019. máj. 19. 09:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Ruby Sunset!
2019. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

"Férfi lélek női testben"

Azaz felcsatissal fog megbszni

2019. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Meleg vagy.
2019. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Elmúltál már 10? Mert ez a felfogás nagyjából addig egészséges, onnantól beteg hozáállás.
2019. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet minősítgetni az én válaszomat, de azért azt is írjátok le, nektek milyen a tökéletes nő.
2019. máj. 19. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Lucie Wilde
2019. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Kösz srácok. Mondjuk attól függ, kinek milyen tévképzet van a fejében erről. De én spec közelebb állok a férfiakhoz belsőre, mint a nőkhöz. Mindkét nem fejével tudok gondolkodni, habár a nők "logikája" néha számomra is elég wtf és a srácok szexistának kikiáltott vicceivel, amit többnyire csak egymásnak mondogatnak is egyet tudok sok helyen érteni.

Ettől független ránézésre nem fogod látni rajtam, max néha a beállásaim és mozdulataim nem hivalkodóak és riszálósak, nem sminkelek és szoknyát se veszek fel. (igazából csak kényelmi okokból, annyira nincs ellenemre az a ruhadarab se)

Ja és nem az a típus vagyok, aki a férfiaknak csontig benyal - a gyökereket vagy kerülöm, vagy fel is rúgom őket. (az olyanokat pl, akik itt válaszoltak eddig) Illetve felcsatolhatóssal se bsznám meg a párom, elvégre a lyuk az nálam van, a bele illő meg nála, nincs szükség egyébre. Én már csak ilyen régimódi vagyok.


Viszont nem akarok ismerkedni, csupán felkúrta a kis agyam ez a sok idióta válasz, úgyhogy ne erőlködjön senki pm-mel, nem fogok válaszolni.

2019. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
Nagy mell, kerek segg de vékony, szép arc, minimum tűrhetően főz, házimunkát megcsinálja, melozik nem várja hogy eltartsam, nincs hiszti, nem költ sokat, spórol, az ágyban a technikája jó, seggbe is engedje ha olyanom van.
2019. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
8- as mindezekért cserébe te mit nyujtasz? Jóképű, izmos, okos pasi vagy sok pénzel és 20 cm- es farokkal, aki elviszi utazgatni a nőt, kényezteti stb. , igaz? Jah nem, gondolom valami nyóc általánost végzett melós vagy aki annyit tud hogy meló után sörözik a haverokkal, de az asszony meg álljon haptákba...
2019. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7: +1
2019. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!