Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Max hany kilos novel jonnel...

Max hany kilos novel jonnel ossze?

Figyelt kérdés
Ki az akinek nem gond a 120+?

2019. máj. 20. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Szwrencsére nem súlyban mérem. Viszont a 120Kg az sok. Nem csak esztétikailag, a gyakorlati hétköznapokban is.
2019. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez pont olyan buta kérdés, mint az hogy max hány kilós pasival jönnék össze, mert egy okos ember nem ez alapján dönt !


(Aztán csodálkoznak, ha rögtön lecseréli, amint kiesik a súlykeretből a delikvens, hát kinek kell ez?!)

2019. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%

Egyébként érdekes, de sok embernél nem gond a nagy súlyfelesleg és több boldog házasságban élő, kövér nőt is ismerek, míg az 50 kilós ismerőseim között több vénlányt, akit a kutya se vesz el, csak d.gni meg reprezentálni használják a pasik a haverok előtti villogásra vagy üzleti célból.


Ja, és olyat is ismerek, aki vékony nőjét cserélte le egy molettre - hát igen, nagy kofferba lehet jól pakolni, már akinek megvan hozzá a kellő nagy szerszáma is.


Sok kisfarkú pali egyszerűen nem is merne nagydarab nővel kezdeni, mert kevés hozzá.

2019. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
#3 már majdnem azt hittem, hogy majd tényleg valami okosat sikerül ideírnod, de aztán végigolvastam.
2019. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
#3 a hüvely méret nem a súlytól függ
2019. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet itt arra gondolt hármaska, hogy a zsírpárnák akadályoznak abban, hogy mélyre tolja.
2019. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
en szivesen kiprobalnam egy 80-90kgos novel is :D meg egyszer egy 120assal is:'D lehet en vagyok a beteg, de izgatna. mar ha arcra szep. :D de hosszu tavra normal testalkatu lanyokat keresek. kgot azert nem mondok, mert az magassag fuggvenye is ugye. legyen a bmi indexe a normalis kategoriaba es ennyi (bar sokszor az is csaloka, csak peldanak mondtam).
2019. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
max 85-90 kg
2019. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem a testsúly dominál egy kapcsolatban. Ha már másokra hagyatkozol, akkor nem a te döntésed alapján választasz majd párt magadnak.
2019. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 nemaRendőrség ***** válasza:
54%

Barátnőm 180cm, 80kg, de aktívan sportol, és jár edzeni velem így szerintem gyönyörű alakja van (bár saját maga szerint kövér...).


Természetesen kövér nővel nem járnék, ha önmagával szemben is igénytelen és nincs akaratereje akkor képzelem milyen anya lenne

2019. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!