Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a transznemű...

Mi a véleményetek a transzneműségről?

Figyelt kérdés

Tehát hogy léteznek emberek, akik kezdetektől fogva úgy érzik, nem olyan neműként születtek, mint amilyen neműnek érzik magukat.

Írjatok kort és nemet is légyszi, ha írtok véleményt! :)


2019. máj. 27. 18:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
23%
Nem érdekel.
2019. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Amíg beilleszkednek és nem követelnek maguknak mindenféle külön jogokat, és a lábuk között lévők alapján használnak közösségi helyeket (wc, öltöző) akkor felőlem Apache helikopterek is lehetnek, nem fogom bántani őket.
2019. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

Igazából semmi, ilyen van, előfordul, messze nem kellemes dolog, és szívből kívánom nekik, hogy egyszer az életben találják meg a helyüket és boldogságukat.


Az más kérdés, hogy amúgy "normális" (értsd: nem transznemű) emberek ezreit rángatják bele a dologba, meggyőzik őket, hogy igenis transzok, azok meg mennek a divattal (mert igenis divat is lett belőle), később pedig a több hónapos hormonterápia után rájönnek, hogy mit is műveltek a testükkel egy kis figyelemért cserébe.


kor

nem

2019. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Azt hogy faszsag. 27/N
2019. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálom a transzneműeket, mert rengeteg bántást kapnak és nagyon nagy hányaduk szenved depresszióban (bár ez nem is csoda), ill. lesz öngyilkos.

Amúgy személyesen nem ismerek ilyet, bár elvileg a környékünkön él egy transznemű fiú (mármint aki lánynak született, de férfinek érzi magát), de én még nem találkoztam vele. Ha lenne a környezetemben ilyen ember, nem ítélném el pusztán emiatt. 21l

2019. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%

Én úgy gondolom hogy a sima heteroság(férfi-nő) kapcsolat a "norma" a melegeket elfogadom részben mert nem tehet róla hogy "ilyen" (bár a díszbu.ikat utálom)

Viszont, a transzneműek ők "vágtak," bele ebbe úgyhogy nem értem a gondolkodás módjukat(elítélem őket) de amíg nem tárják ki a világ elé hogy ők kik addig lesza... őket

2019. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Én őszintén szólva kicsit félnék, ha olyan emberrel ismerkednék, aki transznemű, és ez csak közben/utána derülne ki. Nekem ezt mgé szoknom kell, én nem valószínű, hogy tudnék egy nőnek született embert férfiként látni, de nem vagyok ellenük.
2019. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Én csak kort és nemet írok.
2019. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1%
Ilyen nincsen, bár az asztalt lehet széknek használni, és a széket asztalnak, de az asztal akkor sem szék, vica versa.
2019. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Születésüktől fogva a saját testük és létük börtönében élnek, amitől rettenetesen szenvedhetnek. Nem könnyíti meg a dolgukat az sem, hogy ritkán vallhatják be, hogy mit éreznek, hiszen senkit nem érdekel amit éreznek. Ha fiú akkor úgy kell élnie, gondolja magában a környezetük. De eközben nekik minden porcikájuk azt kívánja, bár élhetnének úgy ahogy érzik, hogy kellene. Vagy legalább nyíltan, nem bújkálva. Nem tudok más kontextusban beszélni, mert ebben élnek. Nem tudnak másképp.
2019. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!