Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van példaképetek? Ha igen mi...

Van példaképetek? Ha igen mi alapján választottatok és ki a szerencsés?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Több is van:


Pl: Stephen Hawking: a betegsége ellenére nagyon sokat elért, hatással volt rám a munkássága és az élete. Megszerettette velem a tudományt, ezért is szeretnék fizikus lenni.

2019. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Steven Gerrard. Azért lett a példaképem, mert hű volt a csapatához, hiába hívták sokkal nevesebb klubok, sosem váltott. Nem a pénz hajtotta egy olyan világban, ami valójában csak a pénzről szól. Aztán persze eligazolt levezetni Amerikába, valószínűleg mégis csak a pénz miatt, de nekem így is megmaradt a példaképemnek.
2019. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pl. Keanu Reeves.


Viselkedés, magatartás, példamutatás.


Nincsenek sztárallűrjei, kicsapongásai, orgiái.

Bármit megengedhetne magának, de mégis normális ember maradt, metrózik, tűzcsapon üldögél, kedvesen szelfizik a rajongókkal, átadja a helyét a metrón a nőnek és nem rázza a rongyot.


Minden szempontból szimpatikus, egyszerűen élő és öltözködő, intelligens EMBER.


De az is lehet, hogy nem is ember, hanem angyal vagy ufó vagy időutazó, mert nem is öregedik - hiába az a szakáll meg a nagy lobonc, engem nem vert át és ha megborotválkozna meg hasonlók, akkor újra Mátrix-os lehetne, nagyon jó csávó! :)

2019. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pablo Escobar :D
2019. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2


Gerard 30 felet, vagyis a pályafutása végén igazolt az USA-ba, szóval nem volt nagy jelentősége. A Pool-ba lehet, már nem fért volna bele.


Ettől ő még a klubhűség egyik mintaképe, hiszen a fénykorát a Liverpool szolgálatában töltötte, noha befért volna erősebb csapatokba is (Real, Barca).

2019. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dan Blizerian
2019. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ő a példaképem:

[link]

2019. máj. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, Elon Musk és Dr. Perry Cox a Dokik-ból. Elon az akarata, a tehetsége miatt, Perry a beszólásai és a jó gondolkodása miatt.
2019. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazi emberek a példaképeim 🙂

Sarah Connor és Ellen Ripley számomra a követendő, ahogy mindig mindent legyőztek és túléltek... Tudom, hogy kitaláltak, de mégis sokat segített rájuk gondolni, ha bajban voltam...

2019. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!