Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Viktor névből hogy lesz a...

A Viktor névből hogy lesz a Pikesz becenév?

Figyelt kérdés
Utananeztem de nem sokat talaltam.,csak 2 Viktort 2oldalon akiknek le van irva hogy Pikesz a becenevuk.(btw az egyik baratom Viktor es Pikesznek hivja mindenki es mar megkerdeztem miert de homalyos valaszt adott szoval please

2019. jún. 1. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Viktor - piktor - Pikesz
2019. jún. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az Istvánból Pityu
2019. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Viktor -> Vikesz -> Pikesz
2019. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok picture -t (képet ) készít, hogy hobbija h

mindent lefotóz.

Amúgy pl lehet sok Adél, akinek pl Léda a beceneve; mert volt egy ilyen híres,és akkor az összes többiek , vagy lehet, hogy a nagy része, őutána kapta a becenevét. Mint pl nemtom, egyszer elterjedt valaki elindította, kitalálta, hogy egy Józsefet el kezdett Dodizni, és akkor ez elterjedt; hogy a Józsefeket Dodinak hívják:D Vagy pl nemtom az illető akiről kérdezel pl mennyire veti meg pl a piát, mert pl lehet pityókás, pálinkásból is; vagy pl vezetéknevéből; vagy pl csak olyan random betűkből összerakott neki egyszer valamit a barátja; és akkor pl ez olyasmi, ilyen vicces szó, minthogy pl fityisz; tehát tök random egymás mellé rakott néhány betűt, amiről úgy gondolta, hogy lefedi ezt az embert. Vagy pedig poénból, vagy mert még nem tudta kimondani, és még csak gyakorolgatta a szavakat, szóval még kiskorában pl ezt tudta kimondani. Vagy pl szeret piknikezni. Vagy pl az aranycikeszt a Harry Potterből nem tudta egyből megjegyezni,és rajta maradt. Vagy pedig pl Pikk ász, ami egy kártyalap. Vagy pl pikkelt rá az egyik tanára,és akkor mindig lehet mondta neki valaki, hogy kérdezze meg "miért pikkelsz rám"; vagy ő hajtogatta ezt sokszor kimagyarázásból, hogy miért kapott rossz jegyet; pedig tisztában volt vele,ő se adott volna jobbat magának.

2019. jún. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!Nem gondoltam,hogy ennyien irtok majd!
2019. jún. 13. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!