Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a Hitleres fotókról?

Figyelt kérdés

Még saját őzgidát is nevelgetett(9 kép)


[link]



2019. jún. 3. 05:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Lementettem az összeset. Ez is bizonyítja hogy nem volt gonosz ember.
2019. jún. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Mindig erre gondolok majd, mikor valaki kirak egy mémet, hogy jobban szereti a kutyáját az embereknél.
2019. jún. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Semmi különös gondolatom nem támadt, tudtam ezelőtt is, hogy szerette az állatokat. A morális értékek érdekes dolgok, nem úgy működik egy ember megítélése, hogy ha megsimizi egy németjuhász buksiját, akkor már el van feledve annak a több millió ártatlan ember halála, aki miatta vesztette életét. :)

Gondolom erre ment ki a kérdés, hogy bizonyítva legyen, hogy nem is volt annyira rossz ember... De. Az volt, csak voltak jónak mondható tulajdonságai, mint minden embernek.

2019. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

#1:

Te náci vagy?

2019. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vree ***** válasza:
63%

Miért mit hittél, hogy egy zsarnok vagy bűnöző a magánéletben úgy kell kinézzen, hogy kiscicákat fojtogat, könyékig véres, ártatlan gyermekek arcán tapos és egy demizsont szorongat, amin az áll hogy MÉREG?


Először is a világ nem ilyen primitív, naív moralitás alapján működik. Az a vezető, aki kivégeztet többezer embert, jó eséllyel érzékeny, szeret kertészkedni, szép énekhaggal rendelkezik és büszke családapa. Csak melllesleg még úgy gondolja, hogy muszáj kiirtani X embert, de azt is valamiféle ideológia szolgálatában, ami a népét hivatott felemelni.


Másik dolog a propaganda: naná, hogy a “kedves vezérről” csak olyan fotókat fognak közzétenni, amik a státuszát, népszerűségét erősítik, vagy az emberségét, “egy közülünk”ségét mutatják.

MINDEN diktátorról tömegével készülnek a fotók, anol mondjuk boldog gyerekekkel pózol a “nemzet atyja”.

[link]

[link]

[link]

Igen-igen ostoba vagy, ha meglátsz egy ilyen propagandafotót és rögtön meghatódsz a “nagy ember” emberségétől.

Egy politikusnál kötelező az ilyen képmutatás: a boldog feleség és gyerekek, az öröm mindenhol , ahol megjelenik - ezt kell mutatni. Egy háziállat pl. remek eszköz erre, mert az az asszonnyal/gyerekkel ellentétben nem tudja rosszkor kinyitni a pofáját, és akkor teszed el láb alól, ha már nincs rá igény, amikor tetszik és legális.

2019. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
5. Ámen
2019. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok náci,csak én utána néztem Hitlernek. Gondolom azért tartják sokan gonosznak,mert utálta a cigányokat. Ezen kívűl tényleg nem volt gonosz. Én nem a cigányokat utálom,hanem csak 1 részét,amelyik primitív állat és nem képes gondolkozni. Vannak rendes cigányok is,de abból kevesebb van. Ettől még nem vagyok se náci,se rasszista.
2019. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Igen 7-es, biztos ezért utálják, biztos nem azért, mert több millió zsidó vesztette neki köszönhetően az életét. Meg biztos nem azért, mert kitört miatta a világháború, aminek köszönhetően szintén több millió ártatlan civil és akarata ellenére besorzott katona halt meg. Meg biztos nem azért, mert fél Európa teljesen tönkrement neki köszönhetően, amit még most sem sikerült újraépíteni. Meg az sem játszhat közre, hogy miatta az összes európai kultúra és nemzeti tudat lassacskán épül le, mert negatív képet kapott. Valószínűleg csak azért utálják mert nem szerette a cigányokat, igen... pff...
2019. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 lencsefőzelék ***** válasza:
40%

7-es: nem néztél te rendesen utána Hitlernek, és 8-as is csak a felszínt kapargatja (amellett, hogy a „több millió zsidó vesztette neki köszönhetően az életét” erős csúsztatás), úgyhogy kénytelen leszek én előadni a valót. Hitler (teljes nevén Baron Adolf Rothschild Hitler) a bolygót irányító Rothschild família bábja volt, és ha ő nincs, nyilván találtak volna helyette mást a céljaik megvalósításához. Tehát az olyan frázisok, mint hogy „fél Európa teljesen tönkrement neki köszönhetően”, egyszerűen nem igazak, merthogy nem neki köszönhetően ment tönkre fél Európa (már ha tönkrement).

Visszakanyarodva: Hitler Salomon Rothschild törvénytelen unokája. Ezt nem fejtem ki bővebben, aki akar, utánaolvashat itt (magyarul):

[link]

Vagy itt (angolul):

[link]

2019. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Köszi a napi konteót utolsó. :)
2019. jún. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!