Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány nyilvános helyen, emberek közt száj eltakarása nélkül ásít?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Bunkó dolog.
2019. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem van olyan helyzet, amikor oké, pl. egy fáradt nap után kifelé bámulva a villamoson.
2019. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy gusztustalan
2019. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy egy lány nyilvános helyen, száj eltakarasa nélkül ásít. Miért lenne bunkó, vagy undorító? Nem büfög, én iszonyat allergiás vagyok arra ha egy női nőietlenül viselkedik, na de ezt még én se veszem fel.
2019. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok kíváncsi más lepedékes nyelvére,rohadt fogaira,van e mandulája vagy nincs,a reggelijére..legyen akármilyen fáradt valaki,a kezét automatikusan oda kéne tenni a szája elé legyen az nő vagy férfi
2019. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az utolsóval!
2019. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Hogy faradt vagy nincs szabad keze. Ha egyaltalan elgondolkozok rajta.
2019. jún. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Nekünk annak idején iskolában a tanárok ha ilyet láttak, rászóltak a gyerekre, hogy "nem vagyok kíváncsi arra, mit reggeliztél". Valamiért ez mindenkibe elsőre megmaradt és vette a lapot.

De úgy látszik (kommentek szerint) ez ma már teljesen elfogadott dolog, ha kell, hát kell. (Ennyi erővel pisáljunk a buszon is, nem? Végülis csak egy szükségletet elégítünk ki ott is.)


Velem is előfordul hogy foglalt mindkét kezem (vezetek és viszek is valakiket vagy sok a szatyrom es kapaszokok a buszon), de lehet ásítani úgy is hogy, hogy nem tátod ki víziló módjára a szádat, hanem épp csak egy kicsit kinyitod egy mélyebb levegővételre,és így nem is feltűnő....

2019. jún. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem jó dolog ha így ásítanak
2019. jún. 4. 10:36
 10/12 anonim válasza:

Ha szép,ápolt a szájürege,nincs jelentősége.

Nem mindenkinek rohadtak a fogai, lepedékes a nyelve....az hogy vannak vagy nincsenek mandulái stb.nem számít. Felesleges lenne eltakarni.

Mert egy szép női száj,nyelv,torok,a legszexibb dolog!

2019. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!