Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel ha nem...

Hogy dolgozzam fel ha nem ismertek el középsuliban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira más felfogású emberekkel voltam körülvéve, hogy senkivel se tudtam barátkozni. Ha hazamentem is az volt a szabadidőm, hogy mindig olvastam.

Erre mikor átakartam menni másik suliba az volt a válasz a szüleimtől, hogy most is állandóan tanulok egy gimit nem tudnék elvégezni, meg csak azért vannak 5-seim, mert itt nem kell tanulni.

Suliban is mindig mondták az osztálytársak, hogy teljesen buta vagyok semmit se tudok csak magolok. Meg mindenki azt hitte, hogy nekem nincs életem pl.: párom, meg hogy nem emgyek sehova, mikor mindig mentem tesómmal meg barátjával valamerre.

Aztán megkaptuk az érettségit, és volt egy gyerek aki soha nem tanult semmit legalább is a jegyei azt mutatták, közben meg magántanárhoz járt és irt is egy emelt angol érettségit. És mindenki azzal jött, hogy akkor neki lett a legjobb az érettségije engem senki nem kérdezett, hogy milyen lett. Azt egésznap bámult a gyerek, meg "mi van?" "mondani akarsz valamit?" "szar vagy" Holott tudtam, hogy igenis jó lett és jó is fog lenni az érettségim.(4-es 5-ös lett).

És a matekkal is cseszetettek, hogy "csak 4-es lett neki". Miközben az egész iskolában az enyém lett a legjobb.

A gyerek kb midnenből magántanárhoz járt, jó hát járjon is ha van pénze, de annak ellenére, hogy az infó tanár nm tartotta meg a faktot 5-öst irtam.

Azt hitte mindenki, hogy nem vesznek fel egyetemre, meg hogy mekkora trauma ért engem, hogy nem lettem szin 5... Hát pedig én teljesen megvoltam elégedve az eredménnyel. Sose voltam jó az olyan dolgokban amit érettésgin kértek számon pl.: szövegértés

Szóval én már az eredményeimen csodálkoztam.

Persze otthon is csak azt kaptam, hogy mennyire szar lett... hol ott apának még érettségije sincs anyánál meg egyértelműen job lett.

Azóta eltelt már 3 év, de még mindig itt ég az agyamban, hogy majdnem elbőgtem magam, mert minek csesztetni a másikat?

Egyik csaj meg volt hogy jobb lett a bizonyitványa mégis 2-es érettségiket irt, őt meg senki nem piszkálta.Pedig inkább az a gáz.


2019. jún. 11. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért pörögsz rá erre ennyire? Te megtetted, amit lehetett, el is érted a célod, ők meg vagy igen, vagy nem. Kit érdekel?

Hidd el, ők sem foglalkoznak veled, neked sem kéne velük. Gondolom, úgysem tartod velük a kapcsolatot, ha ilyen rossz volt a viszony.

2019. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két füled van. Az egyiken be a másikon meg ki, ne rágód mások eredményén és ne hasonlítgasd magadat másokhoz. Te így vagy jó.
2019. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak pszichológus segíthet rajtad. Nyisd ki a pénztárcádat!
2019. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem Amerika. Kit érdekel a középsuli?
2019. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem másoknak tanultál, hanem saját magadnak. Minden okod megvan arra, hogy büszke legyél az eredményeidre, kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? Valószínűleg egyébként csak irigyek, olyan ez, mint amikor az iskolázatlan munkás leszólja a szellemi munkásokat, mert "semmit nem csinálnak, csak a s#ggüket meresztik". Aztán ha őt raknák be az irodába és kiadnák neki a feladatokat, akkor azt sem tudná, hogy miről beszélnek.
2019. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!