Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha valaki...

Mit jelent az, ha valaki magától sosem keres messengeren, de ha ráírok néha, akkor válaszol?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Azt, hogy nem vagy túl fontos a számára, annyira,hogy kerssen, de ha ráírsz nem akar megsérteni azzal, hogy nem válaszol.

Semlegesen tekint rád.

2019. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
Lusta. Kispadoztat. Nem érdekled, de "dobni" sem akar. Jobb vagy mint a semmi. Ezek egyike. A nem mer többet tenni esélye majdnem semmi.
2019. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem vagy fontos neki, nem érdekli mi van veled,hogy vagy stb..
2019. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még a tinderen találkoztam egy pécsi lánnyal, én Budapesten lakom.


Amikor ráírtam elkönyveltem egy haszontalan unaloműző beszélgetésnek, mert úgy sem lesz semmi, de meglepően jó fej volt és én is bejöttem neki, így folytattuk a beszélgetést.


Ahogy telt az idő ... mindig én írtam rá. Szinte mindennap beszéltünk 2 hónapon át és persze mindet én kezdeményeztem és szinte csak én vetettem fel új témákat vagy éppen direkt olyan módon válaszoltam neki, hogy könnyen tudjon válaszolni rá, hogy tovább tudjam vinni a beszélgetést.


Volt hogy 4 napig nem tudtam írni neki vagy csak pihenőt tartottam már nem tudom és természetesen nem írt magától.


Mindezekben jó vagyok, de 2 hónap??? hát igen kifáradtam, de mindvégig az éltetett, hogy biztosan azért nem öl annyi energiát a chatelésbe, mert még nem találkoztunk így nem tudja, hogy igazán tetszek-e neki így nem tudja hogy érdemes-e velem olyan szinten foglalkozni.


Találkoztunk ... minden tökéletes volt, jobban sikerült mint ahogy a legvadabb álmaimban is elképzeltem és mivel régóta beszéltünk így nem testi jellegű volt elsősorban a vonzalom így felvetődött a későbbiekben a lehetőség, hogy ha jól mennek a dolgok akár később járhatnánk is.


Vissza ment Pécsre ... beszélgettünk pár napot, majd egyszer nem írtam és ő .. egészen addig nem írt még újból nem írtam volna rá... Mintha semmi sem történt volna.


Mindezt megelégelve felhívtam és megkérdeztem mit akar pontosan és hogy érdeklem-e mert nem érzékelteti.


Erre azt volt a válasza, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki, de ő mindenkivel ezt csinálja. Senkire sem ír rá, mert elfoglalt és megszokta hogy mindenki őt keresi.

(Itt elkell mondjam, hogy egy rettenetesen jó kinézetű lányról van szó, szóval elhiszem hogy sokan keresik)


Gondoltam ... oké ... akkor folytatom ... hátha lesz valami..., de bele fáradtam. Először 1-2 napos kimaradások voltak, majd 4,5,6,7 nap, mert nem írtam rá.


A történet tanulsága hogy vannak olyan emberek akiknek ez a normális még akkor is ha kölcsönös az érdeklődés és amúgy szívesen beszél veled ha dolgozol a beszélgetésen ...


(Meg azért írtam le, mert kicsit unatkozom, de annyi időm nincs hogy valami értelmeset csináljak éppen annyi hogy rávegyem magamat egy gyakoris kérdés megválaszolására)

2019. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy teljes legyen a történet, amúgy már olyan régóta nem írtam neki hogy kimondatlanul és biztos mindennek vége. Azóta volt már majdnem egy barátnőm és biztosra veszem ő is hivatalosan tovább lépett.
2019. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén akármit jelenthet. Én senkivel nem üzengetek, csak személyesen beszélgetek, mert anno volt egy meglehetősen butácska barátnőm, aki mindent félreértett és több napos hisztériát rendezett, de érdekes módon élőben sosem történt ilyen vele. Nem volt jó élmény. Amúgy sem az én műfajom, de ilyen felesleges stressz meg pláne nem kell. Ha valaki rám ír - holott ezzel szoktam kezdeni, hogy nem chatelek és amúgy is csak alkalmanként vagyok fent -, akkor persze válaszolok ha megtalálom, mert bunkó azért nem vagyok. Ebből is volt már hiszti ugyanis, hogy valaki csak azért is írkált és érdeklődött, én szemét meg nem foglalkoztam vele... iszonyat. Nyilvánvaló, hogy magamtól nem fogok senkire ráírni, csak ha személyes találkozót szeretnék megbeszélni vele. Akkor sem, ha ő ezt nem bírja felfogni.
2019. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne várj tőle sokat...
2019. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!