Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lànyok volt màr olyan hogy...

Lànyok volt màr olyan hogy fogdostak vagy molesztàltak titeket nyilvànos helyen? És mit csinàltatok?

Figyelt kérdés
Rendörségre mentettek?? Mondjuk tegyük fel fogdosnak vagy valami?? Azért börtönt kapnak ha rendörségre megy a làny??

2019. jún. 20. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer a barátnőimmel utaztunk a buszon, és egy idősebb férfi befurakodott közém és az egyik barátnőm közé. A barátnőmre nagyon ment hátulról, ő pedig teljesen lefagyott. Egy nálunk max 5 évvel idősebb lány ránk nézett, letette a telefont, amin épp beszélt valakivel, és megkérdezte, hogy a férfi velünk van-e. Mondtam neki, hogy nem, erre olyan hangosan, erőteljesen kezdte el szidni és fenyegetni a férfit, akit a sofőr leszállítatott, hogy az hihetetlen.

Nem mentünk utána sehova, nem ér annyit. Engem egyszer fogdostak (deréktájt), hátrakönyököltem, hasat érte az ütés, és odébb mentem.

Kétlem, hogy börtönt kapnának.

2019. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Volt, arrébb mentem és ignoráltam.

Rendőrségre, ezért? Ugyan!

2019. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőt molesztált így egy férfi a villamoson. Erről van videó is Youtube-on (nem én készítettem). A nő hívta a rendőrséget. Addig a villamos ajtajait zárva tartották. A rendőr érkezéséig kamerázta az illető az esetet.
2019. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Volt rá példa nem is egyszer.

Le szoktam rendezni, olyat ráküldök az ilyenre hogy elmegy a kedve rendesen.

Amúgy is MMAzok szóval...

20/L

Amúgy azt a videót én is láttam 😂 szerintem felesleges rendőrt hívni le kell tépni a farkát ha dörgöli

2019. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4. igen, meg a videóban is benne van, hogy, ha rendőrt hívsz, akkor a többi utasnak se ki se be (amiért az idős nő ki is volt akadva)). Ergo, ha pl a villamoson rád jön a szapora és alig várod, hogy leszállj és intézhesd a dolgod, erre bemondják, hogy a rendőrséget várjuk, akkor az nagyon ciki :D Vagyis nekem ez jutott róla eszembe.


A viccet félretéve; szerintem is érdemes megvédenie magát az embernek.

2019. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
88%

Buszon egyszer egy cigányfiú, gimis voltam. Rászóltam hogy mit képzel, majd magától értetődően közölte hogy minek lakkozom a körmöm ha nem vagyok qurva. Azóta se értem hogy mi a kapcsolat a 2 közt.

Illetve egy színházi előadás után kimentünk az előtérbe fotózkodni a közönséggel és hát elég testhezálló jelmezünk volt, egy pasas meg elkezdett szelfizés közben random simogatni. Neki is szóltam hogy nanehogymá.

2019. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

#6:

Figyóca...a cigók gondolkodásában ne keress logikát, mert az nincs benne.

2019. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!