Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért harapja valaki az ujját?

Miért harapja valaki az ujját?

Figyelt kérdés
Gondol valakire, akit utál és ráharap az ujjára. Vagy valami feszültség van, akkor is. Olyan szinten gyűlöli az embereket, hogy elképzeli, ahogy szenvednek, és akkor is kiharapja az ujját sebesre.

2019. jún. 26. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
egy idióta vagy
2019. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Komoly érzelemkezelési zavarai vannak, de amíg csak magának árt vele, addig egészségére. Ha valaki lusta fejleszteni magát, lusta megtanulni máshogyan levezetni a feszültségét, az így járt.
2019. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert feltettem egy kérdést? Egy szóval sem mondtam, hogy én csinálom. Az okát szeretném megérteni.
2019. jún. 26. 17:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy rágózzon vagy vegyen valami gumilabdát, amit nyomogathat.
2019. jún. 26. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp pótcselekvést keres valódi megoldás helyett, akkor ajánlhatod neki még a küzdősportokat vagy a dobolást, mindkettő remek eszköz a feszültség levezetésére és ha megszereti, hobbinak is tökéletes.
2019. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!