Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vagy miként lehetséges...

Hogyan vagy miként lehetséges hogy egy békés, barátságos természetű ember minden külső ok nélkül zárkózottá és aggresszívvé válik?

Figyelt kérdés

És évek óta ilyen,mármint agresszív és barátságtalan.

Felnőtt(35) emberről van szó,akivel több mint tíz éve jóbarátok vagyunk.

Nincs munkája se párja,de ez azelőtt is így volt és mégsem volt ilyen.


2019. júl. 9. 16:01
 1/4 Mihago ***** válasza:
100%
A leírás alapján életközepi krízis kezdődött nála. Ha magányos és munkanélküli, akkor nagyon elkeseredett lehet. Társra volna szüksége, de valószínűleg szarba se vették, kihasználták, megalázták. Mostanra úgy döntött, inkább védi magát, mert abból semmi jó nem származott, hogy közel engedett magához másokat.
2019. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A korral jár. Én pl nagyon pörgős voltam 10 évvel ezelőtt, mindig a figyelem középpontjába vágytam, rengeteget dumáltam, ingadozott a hangulatom és gyerekesen viselkedtem, néha már magamnak is sok voltam, énekeltem, táncoltam, sokszor szóltak rám, hogy fejezzem be.


29 évesen a szöges ellentéte vagyok az egykori énemnek. :D

2019. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerelmi téren ezt tudom is igazolni,volt jópár csalódása,de hogy ugyanez igaz-e a munkát illetően,azt nem tudom.Sok terve volt,hogy mihez kezd,de aztán egyikből dem lett semmi.Egy ilyen életközepi krízis meddig tart vagy hogy lehet segíteni annak aki ezt éli meg?
2019. júl. 9. 16:39
 4/4 A kérdező kommentje:

Poccok,igen ő is kb. ilyen volt,de drasztikusan megváltozott.

És az agresszió alatt azt értem,hogy (néha puskával)fenyegeti a szomszédait.

Ez nem természetes,úgy gondolom.

2019. júl. 9. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!