Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kiben csalódtatok eddig a...

Ti kiben csalódtatok eddig a legnagyobbat? Mennyi időbe telt feldolgozni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Saját magamban. Még nem sikerült feldolgozni.
2019. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

... nem tudok olyan embert mondani, akiben _nem_ csalódtam. A szüleim toplistásak.

Rohadtul nem jött össze a feldolgozása. DE! Rossz napokra mindig van alkohol.

2019. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
100%
Anyámban. Kb 10 év.
2019. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Apámban. Feldolgozni sose fogom mert nem volt alkalmam beszélni vele erről, mivel egyszer csak fogta magát és lelépett külföldre, azóta meg senki nem éri el. A legjobb dolog amit tudok tenni az az, hogy próbálok nem magamba fordulni emiatt, hanem élem tovább az életem és elterelem a gondolataim más személyekkel/tevékenységekkel. Az élet nem áll meg a kedvemért, én meg nem vagyok hajlandó még évtizedeket átdepizni egy idióta miatt.
2019. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor estem már pofára rokonokkal, mikor már elég felnőtt voltam ahhoz, hogy átlássak a szándékaikon, megérezzem a feszültséget meg sokszor csalódtam már barátokban is (vagy legalábbis azt hittem, hogy barátok). Eleinte még nagyon fájt a dolog, de tinikoromtól már meg sem lepődök szinte, hogy előbb-utóbb majdnem mindenkiről kiderül valami.
2019. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok válaszolni. Rengeteget csalódtam nem tudnám megmondani kiben a legnagyobbat. Azt tudom kiben utoljára.
2019. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5-ös, akár ezt is írhattam volna én is. :/ Átérzem.
2019. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
66%
Orbán Viktorban... Sose fogom tudni feldolgozni :/
2019. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Meg kellett tanulnom hogy ne istenitsek màsokat. Ha eleve ez nem lett volna, akkor nem csalodtam volna soha.

A csalodàs mäsokban tulajdonkeppen önmagunk naivitàsànak köszönhetö csak. Igy elég nehéz meghatàrozni kiben csalodtam legnagyobbat.


Talan az elsö sràcban, aki ugy lépett le hogy tökéletes a kapcsolat. Aztàn megtanultam, a tökéletes kapcsolat a ffiaknak unalmas.mindig a szomszed fü a zöldebb ugye.

2019. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Több emberben is.

A volt legjobb barátnőmben. Meg fiúkban.

Egy két hónap volt míg feldolgoztam.

2019. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!