Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mia véleményetek arról, hogy...

Mia véleményetek arról, hogy a sport által jobban megismered magad? Fejleszti-e az egyéniséget?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

11 évig élsportoltam (csapatsport)

Megtanultam alázatosnak lenni, küzdeni a céljaimért. Veszíteni, tanulni a hibáimból és újra nekifutni a dolgoknak. Csapatban gondolkozni, együttműködni, alkalmazkodni, kommunikálni. Tudom, hogy sokkal többre vagyok képes, ha rendesen megdolgozom valamiért. És azt is tudom, hogy van olyan, hogy mindent beleadok de az egyszerűen nem elég.

Én ebben nőttem fel, úgy gondolom, hogy nagyban befolyásolta, hogy most az vagyok aki.

2019. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségformáló ereje van. Előző tökéletesen leírta a lényeget. Csak nagyon kevesen vannak megfelelően rávezetve gyerekkortól. Tesiórán aki már van olyan jó hogy megyei versenyekre menjen az élvezi, a tanár is inkább őket készíti fel, a többi meg le van ejtve, aztán egyszer csak jön a 12 perces futás minden átmenet nélkül ahol kiköpik a tüdejüket és végleg elmegy a kedvük a mozgástól mert a tüdőkiköpés meg az izomláz az egyetlen amit tapasztalnak az egészből.
2019. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!