Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek van olyan, hogy...

Veletek van olyan, hogy teljesen egy rokonotokra, felmenőtökre hasonlítotok?

Figyelt kérdés

Én az egyik nagymamámra. Még az anyajegy is ugyanott van az arcomon. Állítólag a hangom is hasonlít rá. Annyi, hogy ő elhízott volt mindig, meg vagy 20 centivel alacsonyabb. De előbbi inkább környezeti, meg az emberek egyre magasabbak.

Sokáig utáltam és nem szerettem a dús, göndör vörös hajamat, de megbékéltem vele. Meg a rokonokat elnézve, én egyáltalán nem jártam rosszul. Nem lehetsz Angelina Jolie, ha nincs olyan a felmenők között. A szemét emberek meg le vannak tojva, akik bántanak ilyenek miatt. De most meglepődtem, mert nagyon durva a hasonlóság.


2019. júl. 15. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerős lány olyan, mintha az anyját klónozták volna.
2019. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Apukámra, első másfél évben amikor jogsim lett ugyan olyan autóval jártunk, Ő ment elől, mert idősebb :)
2019. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Tesómra. Pedig csak az apánk közös de mindenki azt hiszi, hogy ikrek vagyunk (ő fiú én lány de a nemi jellegek kivételével ctrl c, ctrl v). Illetve apámra de nem mindenben. Meg se közelíti a tesómmal való hasonlóságot.
2019. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!