Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet pl messenger...

Hogyan lehet pl messenger beszélgetést lezàrni hogy ne sértödés legyen belöle?

Figyelt kérdés

Ismerösöknel gyakran megy ha irogatunk hogy szinte elvarjak a valaszokt ha kell egesz nap, ugy tünik mintha nekik semmi dolguk nem lenne, de felhivni is kepesek egy ora hosszra is.


csak ugy ki se tudok lepni, szabalyosan magyarazkodnom kell kitalalni vmit (hogy pl aludnék vagy hivott tesom megyünk el) hogy TALÀN a masik megsertese nelkül igy ki tudok szallni a beszelgetesböl, de vannak aik azert is beszolnak ha jelzem merül a telom, hogy nekem persze mindig merül (holott ez igaz is), de miert dobjak ram hogy rosszul erezzem magam az miatt hogy megyek ugy is merül a telom?


A baratok lazan elköszönnek, de az ismerösök mind be akarnak korlatozni. Egyre többet kell kamuznom is ezert. Tegnap mivel azon is besertödnek higy este 10 kor en aludnék mar olyanokat irtam inkabb hogy leléptem bulizni hogy békén haggyanak, es akkor is a valasz okes de vàr vissza.

Reggel mar csipognak is hogy milyen volt a buli.


Kiirtam màr facre is hogy en azert nem vagyok sz.r mert nem a face az eletem es ne hordjanak el mindennek csak mert egy nagy semmi szia-ra nem irok 2 napig se mert rem feleslegesnek tartom a tartalom nelküli beszelgeteseket de megis folytatjàk!


Az se semmi mikor anya vagy mama hiv fel es fel orat beszelnek arrol pl hogyan csinalta a sütit es összevissza tippelget hogy melyik nap is csinalta, ami aztan tenyleg felesleges info. Legszivesebben kinyomnam a francba a telot nem egyszer ott hallgatom ugy hogy közben mennêk mar wc re.

Ha meg nem veszem fel bepanaszolnak apànak es azt kavarjàk hogy önzö egoista vagyok akit nem erdekel a csaladja csak ha segitseg kell.


Szoval mindenki engem hoz ki sz.rnak.


Egyedül a valodi baratokkal tudok csak normal beszelni mert eleve lenyegi infokat osztunk meg es max 5 perc es le is targyaltuk nem vàrnak magyarazkodast sem arra miert lepek le a telotol.


Az ismerösöket es csaladot hogy oldjam meg hogy ne szoljanak be ha leteszem, kilepek, plane ha massal is akarok messengerezni pl öt lezarni elköszönni es massal maradok online, azt az isten nem mosnà le rolam szidnànak rendesen


2019. júl. 18. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük


Soha senkitől nem köszönök el.


Max azt írom, amikor valaki folyamatosan írkál, hogy most lépek vagy nem nézem meg az üzenetét, amíg nem érek rá legközelebb.


Ha értelmes emberről beszélünkj, felfogja, hogy nem nézem 24/7 a messengert.

2019. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy app, fake-an-excuse a neve, ha telefonbeszélgetés közben megnyitod, egy csomó zajt le tudsz játszani vele, rengeteg féle van babasirás, kasszának a csipogása, étterem zaj, tömeg zaj, focimeccs zaj, megszakadt vonal hangja, metró hangja, egy csomó minden. Ha alapból úgy veszed fel, hogy "Mondjad gyorsan", és lejátszol egy ilyet, elég hatásos xD én így szoktam megelőzni a céltalan szófosást. Ha már nagyon unom jön a megszakadt vonal hangja és lerakom.
2019. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenki csak veled akar dumcsizni :( Nehéz az élet.
2019. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül, ne nézd a telefont, ennyi.
2019. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet eddig+
2019. júl. 18. 12:05
 6/7 A kérdező kommentje:

4 ha nem veszem fel irtam mar a csaladban is megy rolam a kavaras hogy önzö vagyok


Figyelmen kivül is ha hagyom a többit, jönnek a beszolo üzik egy idö mulva


Nem sok embertöl van szo amugy, de ez is eleg hogy joforman ugy erzem zaklatnak, zsarolnak, àrtatlanul szidnak.

Ha sok ember lenne akkor kb jo sokan is utàlnànak

2019. júl. 18. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer elmagyaráznám az érintetteknek, hogy nem körülöttük forog az életem és amikor dolgom van, akkor nem fogok velük cseverészni és utána így is tennék. Egyetlen elköszönés és helló, értesítések lenémítva, majd elolvasom az üzenetet, amikor ráérek, pár napon belül. Egyébként állítsd be, hogy ne mutatkozz online, addig se látják a zöld pöttyöt és lehet mást boldogítanak inkább a nagy unalmukban. Ha meg nem használ a szép szó, akkor törlés/tiltás és max akkor állnék velük szóba, amikor muszáj. Azt meg pont letojom, ha beszólogatnak vagy kavarják a kakit, egészségükre, nem érdekel a véleményük, az ilyen zsaroló, hisztis, önző selejtekre semmi szükségem az életemben, de azokra sem, akik az ilyenek pártján állnak. Sértődés nélkül ez nem fog menni, ahhoz túl mélyen van a fejük a saját seggükben, de minél előbb megtanulsz kiállni magadért akár konfliktusok árán is, annál jobb. Másokat nem tudsz megváltoztatni, de a saját hozzáállásodat az ilyen emberekhez igen.
2019. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!