Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten 30 ezer forintos...

Budapesten 30 ezer forintos havidíj albérletre milyen ár? Nem túl olcsó vagy valami lepukkant, csótányos hely lehet? Csak szoba

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 14:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14%
C típusú család adja ki neked. Nem csak 30 lesz az idővel, hanem szépen az egész fizetésedet oda kell adnod nekik, cserébe kapsz napi kétszer egy-egy szelet vajas zsíros kenyeret.
2019. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell gúnyolódni.Csóró proli vagyok,nincs pénzem burzsulylakásokra

Vagy nem megyek el egyetemre.Nem kaptam kollégiumot

2019. aug. 31. 14:50
 13/21 anonim ***** válasza:
Gyanúsan alacsony. Ha pl. A Hős utcában, vagy a Diószeghy utcában van, akkor reális.
2019. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj a Diószeghy utcával?
2019. aug. 31. 18:47
 15/21 anonim ***** válasza:
Röviden túl kisebbségi. Ha másra nincs pénz és muszáj ott lakjál kis ideig ki lehet húzni.
2019. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem szobatárssal, lepukkant lakásban egy pici szoba 45 volt még pár éve, azóta pedig csak feljebb mentek az árak....

Én nagyon gyanakodnék.

2019. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16: pár éve mi 45 ezerért 1,5 szobás lakást béreltünk. Igaz, Budapest külső kerület, kb 20 perc volt onnan Blaha.
2019. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
A legtöbb kollégiumban fogadhatnak a diákok vendéget akár több éjszakára is. Ha van ismerős, inkább próbáld meg azt, hogy egy ideig az egyiknél, majd a másiknál "laksz". Kell hozzá egy felfújható matrac, amit napközben felállítotok, hogy senkit ne zavarjon, de sokkal olcsóbban jössz ki még így is. Közben körbenézhetsz a szobákban, szokott lenni olyan egyetemista, aki megigényli, de nem használja. Sőt olyant is hallottam, aki kiadja. :D
2019. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, én is azt mondom. Aztán majd kiderül, hogy mi a helyzet vele.

Lehet, hogy az illető nincs tisztában a piaci árakkal, vagy sok a bérlő, stb. Gondolom, a fürdőszoba, vécé használata alap, különben hol intéznéd a dolgod?

Mindent tisztázni kell, viszont mivel ez nagyon olcsó ár, gondolom, sokan megnéznék, és egy-kettőre elkel, amíg te itt hezitálsz.

Normális szerződést viszont kell írni, az téged is és a kiadót is véd.

Általában kaucióval is kell számolni, (többnyire három havi lakbér előre kifizetve, amit visszakapsz, ha minden rendben a távozáskor, de le lehet belőle vonni a károkozásodat, és ha nem fizetsz) arra is készülj fel.


Idővel én is ki fogom adni a szobáimat, de az biztos, hogy közjegyzővel jegyeztetem ellen a szerződést, és benne lesz a "házirend" is, hogyha valami gáz lenne, akkor pik-pak kipenderítse a rendőr, ha hívom. Kicsivel drágább, de nagy biztosíték. Ez főleg azoknak lenne érdekük, akik az egész lakásukat kiadják.

2019. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim,nem fog senki sem fogadni éjszakára
2019. szept. 5. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!