Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan aki Budapestről...

Van itt olyan aki Budapestről költözött el egy másik városba vidékre?

Figyelt kérdés
Jó és rossz tapasztalatok?Miben jobb és miben rosszabb mint Bp?

2020. febr. 3. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Én, de nem városba, hanem faluba.

Borzalmas....


Nem akarok sértegetni, meg megbántani senkit, aki hasonló településen él, de....inkább nem írom le, mi a bajom az itteni élettel.

Nem kicsit beszűkült gondolkodásmód, borzalmas kisebbrendűségi komplexus mindenkinél ha megtudták, honnan való vagy, az állatok végtelen utálata, meg úgy általában az érdeklődés teljes hiánya minden téma iránt.

Illetve többet foglalkoznak Veled, mint a saját édesanyjukkal kb.

2020. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Én is falura költöztem, és imádooooom!! Pesten már elég komoly depresszív hangulat gyötört, kikészített az állandó tömeg, zaj, beton, bűz, szemét, mocsok, óbégató-agresszív ember.

Most egy tök nyugis falucskában lakok, csend van, szó szerint a házunk mögött ott az erdő, minden zöld, nincsenek ordítozó csövik meg okádás- és szrkupacok a járdán, nincs tömeg. Nyáron nem kicsit van hűvösebb. Sokat lehet túrázni, akkor is ha az embernek csak egy órácskája van.

Azóta is Pesten dolgozok, de felüdülés a nap végén hazamenni. :)

2020. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és te kérdező?
2021. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!