Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Helyileg volt vannak vírusosak...

Helyileg volt vannak vírusosak? A kormány miért nem árulja el, mint más országokban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 11:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én is több "bennfentestől" tudom, hogy Debrecenben is vannak már jó páran..és többször is láttam már itt, hogy maszkos mentősök vittek el maszkos betegeket..Viszont az orvosoknak és kórházban dolgozóknak titoktartási kötelezettsége van, ezért nem beszélhetnek a valódi helyzetről, csak annyit mondott már több is, hogy nagyobb a baj, mint azt hisszük.
2020. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 attila_72 ***** válasza:
47%
Azért hogy ne keltsenek pánikot, tömeges menekülést, ehelyett az egész országban kötelezővé teszik a biztonsági intézkedéseket. Szerintem minden országban ezt teszik.
2020. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%

"Elég ha elmentél egy fertőzött mellett 1-2 hete" 19

Azért nem a látvány fertőz, hanem cseppfertőzés, tehát ez így nem igaz.

Jó a saját-kezűleg készített egyszerű maszk is, mert nem permetez szét cseppeket. Vigyázzunk egymásra!

2020. márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Minél több az eset, úgy épülnek sorra ki a helyek. Eleinte volt csak egyetlen központi kijelölt erre. A nagyobb távra való szállítás is jár veszélyekkel, meg a több hely léte is. A matek meg szépen mindig kiadja, mikor mi a jobb...
2020. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Ezen az oldalon megtalálod a választ:

[link]

2020. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!