Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol kell kevésbé féltenem a...

Hol kell kevésbé féltenem a feleségem, városközpontban vagy faluszélen?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint betörés, megerőszakolás, zaklatás, ilyesmi. Szerintem városban kevésbé fordulna elő ilyen esetek, mert túl sok lenne a szemtanú, de falu szélén a határban meg ki tudja hogy egyáltalán meghallja e bárki is a kiabálást, kevesebb a valószínűsége hogy a tettes lebukik. A feleségem viszont jobban félnek városban, mert szerinte az olyan emberek inkább a központban laknak, és nem nagyon vetnek szemet a külterületi részekre.
2020. ápr. 5. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Település publikus a konkrétabb válasz érdekében?
2020. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Településfüggő.


Kültéren lehet nagy, udvari kutyád, belvárosi lakásban nem.


De riasztó, gáz és gumis fegyver, az bárhol kell.

2020. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mielőtt valahova elköltözöl érdemes megnézni mi ott a helyzet. A helyek nagy része teljesen biztonságos nálunk, ami nem látszik annak, oda meg ne költözz!
2020. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Laktam belvárosban, majd kertvárosban panelban, és laktam város szélén hegyen, ahol a szomszédok többségében csak hétvégi háznak használták az ingatlanjaikat.

A városban sosem próbáltak meg betörni hozzánk, ellenben a hegyen az első 2-3 évben gyakran állt meg előttünk ismeretlen autó, és jöttek be a kapun idegenek, de mikor látták, hogy nem üres a ház, azonnal bepattantak az autóba, és elhajtottak. Időről-időre feltűntek, nem tudom, hogy ugyanazok az alakok-e vagy mások, de egy idő után gondolom feltűnt nekik, hogy itt laknak, így nem próbálkoztak tovább. Szóval nekem az a tapasztalatom, hogy belváros biztonságosabb, de persze nem mindegy, hogy melyik. Én megyeszékhelyeken laktam eddig (Zalaegerszeg, Pécs, Székesfehérvár).

2020. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sülysáp külterület és Százhalombatta lakótelep között kéne összehasonlítani
2020. ápr. 5. 09:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, bármikor, bármi megtörténhet. Nem lehet rettegésben élni. Nyilván nem a híresen rossz városrészekre kell költözni, de ennyi.
2020. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22 éve lakom Sülysáp környéken és nem tudok erőszakos bűncselekményekről, sem a sápi, sem a szőllősi külterületi részeket is beleértve.

Hogy mi van Százhalombatta központjában azt nem tudom.


Másrészről:

Ha valakinek nyaralója van - legyen az akár a Rózsadomb - és rendszeresen, láthatóan nem tartózkodik ott, akkor oda egy idő múlva be fognak törni. De nem a rózsadombiak, vagy Sülysápon a sülysápiak, hanem 50-100 km-el arrébbról, vagy portyázó romániai cigányok.

A lakóházakba, amit rendesen laknak nem törnek be és itt most kiemelten Sülysápról beszélek.

Egyébként nőnek az Isten háta mögött, kihalt helyen nem tanácsos egyedül kószálnia, mert bármilyen nyugis a hely, akármelyik bokorban lehet valami kiéhezett csöves.

2020. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Városközpontban is be lehet rántani nőt kapualjba vagy autóba és utána néptelenebb helyen lerendezni.

Semmire nincs garancia.

2020. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sülysáp nem a bűnelkövetésről híres, a neten sincs róla semmi.
2020. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!