Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pécsen lehet autó nélkül élni?

Pécsen lehet autó nélkül élni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Lehet.
2020. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
92%

Mindenhol lehet, sőt az új irány az hogy azzal nem lehet.

Lásd brüsszelben 30-al lehet menni, pesten sávokat vesznek el, londonban meg egyenesen kitiltják az autókat kerületenként.

2020. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pesten is lehet,nemhogy Pécsen.
2020. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.
2020. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tényleg mindenhol lehet, max rohadtul nem egyszerű. Pécsen a buszközlekedés országos szinten átlagon felüli. Sok a vonal, gyakori a járatkövetés, és a buszok viszonylag minőségibbek (az persze más kérdés, hogy nyáron nem mindig kapcsolják be a klímát, meg bizonyos autóbuszvezetok olyanok amilyenek) de összeségében gond nélkül barmit el lehet intezni busszal, és gyakran jobban is jarsz vele mint autoval. Én gimi végéig Pécsen laktam, nem is nagyon fordult meg a fejemben, hogy kene egy jogsi meg autó, eljöttem Győrbe, és katasztrófa ami itt van tömegközlekedés szempontból. Muszaj volt jogsit csinaltatnom mert itt rohadt nehéz anelkul menni bárhova.
2020. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tömegközlekedés rendben van szóval igen
2020. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!