Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meglatott engem meztelenül a...

Meglatott engem meztelenül a lakotarsam és most szégyenlem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő mindig dolgozik 4 ig sose jön haza hamarabb. 100%ig biztos vagyok benne mindig hogy nem fog zavarni senki. Egyedül vagyok olyankor mindig. Ma pont mikor tusoltam mentem be a szobámban akkor jött haza annyira szégyenlem magam pont meglatott.

2020. máj. 20. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Te is ezen gondolkozol, O is ezen fantazial :) Ma este lesz valami?!
2020. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
És mi lesz, ha el fogja olvasni ezt a kérdést?
2020. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Most mar elmondhatod, hogy titkon lested mikor jon haza es gyorsan ugy csinaltal mint ha furodtel volna? :)
2020. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ramos ökle ***** válasza:
89%

Az biztos valami régi szokás, h fürdés után a fürdőszobában öltözik fel valaki, vagy nem meztelenül lófrál, hanem magaköré tekeri a cuccot. Főleg, ha nem egyedül lakik.

Ha téged az meglep, h valaki előbb jön haza, akkor még nagyon sok meglepetés fog érni az életben. :D

Amúgy ne törődj vele, nem idegen teljesen, előfordul ez.

2020. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Korotok és nemetek?
2020. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Clay Morrow ***** válasza:
80%
Semmit ne tegyél. Várd ki, szerintem holnap már nem is fog emlékezni rá. Rám nyitottak seggtörlés közben, és persze, hogy kellemetlen volt mindkét félnek, de fél óra után szerintem egyikünk sem gondolt erre. Mondjuk egy meztelen test másabb látvány, mint ez, de hasonlóan működik, nem kell nagy dobra verni.
2020. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél egy frottírköntöst és abban gyere ki a fürdőből, akkor elkerülöd a jövőbeli kellemetlen meglepetéseket!
2020. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nem értem, ha neked bevett szokásod a zuhany alól a szobádba menni full csórén, akkor mit csodálkozol? Normális ember momentán beviszi magával a fürdőbe a váltóruhát.
2020. máj. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Én laktam... pfú bakker túl sokáig, 13 évig másokkal. Leírni is borzalmas... na mindegy. Szóval soha ennyi idő alatt nem mentem el meztelenül a fürdőtől a szobámig. Akkor sem, amikor hónapokig laktam egyedül bérlőtárs hiány miatt, mert a tulaj bármikor jöhetett volna - sosem jött.

De pasizós/csajozós trükknek nem rossz. Majd írd meg, hogy végül bejött-e a csel. :)

2020. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!