Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecen, Egyetem sugárúton...

Debrecen, Egyetem sugárúton lakni milyen?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire vagy kíváncsi? Nyilván ott is van mindenféle típusú ember, mint máshol is. Egyébként meg zajos és forgalmas környék.
2020. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zajos, forgalmas.
2020. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leginkább a forgalom zajára gondoltam, hogy mennyire élhető.
2020. máj. 27. 11:01
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Forgalmas és zajos, bár inkább csak nappal meg reggel. Ha nem az utcára néz az ablak/erkély akkor még el is viselhető. Helyileg egyébként kedvező, közel van a két villamos, a belváros gyalog 20 perc max, de buszok is bevisznek, bár azok sz-rul járnak. Szupermarket, edzőterem meg fodrász meg ilyenek elég közel vannak. Ha egyetemista vagy és a fő campuson vannak óráid, akkor tök jó, mert az egyetemen híresen sz-rul vannak beosztva az órarendek kb. minden karon, nekem pl. rendszeresen volt 1-2-3 óra lyukasórám, ami pont nem volt elég ahhoz, hogy hazaugorjak ebédelni, de ha a sugárúton laksz, akkor még jó is lehet.

Egyik barátnőm lakott a sugárúton, ő szeretett ott élni, mindenhová gyalog járt, mert mindenhová odaért 20 percen belül.

2020. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettünk ott egy lakást de sajnos a zajra annyira nem gondoltam bele :( mennyire értékálló ott egy 84 nm lakás?
2020. máj. 27. 11:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Közel van minden az biztos, gyalog minden elérhető, csak a forgalom zaja miatt aggódok.
2020. máj. 27. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden nagyvárosban nagy zajjal jár a nagy forgalom!

Ha ezt nem bírod, akkor valamelyik kertvárosi részen kell lakást venni, nem az Egyetem sugárúton.

2020. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!