Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom kosárlaszti pályát...

Szomszédom kosárlaszti pályát csinált és az én falam a palánk, zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Családi házas övezet, eddig soha nem zavart semmi, tényleg egy-egy házi buli volt , de az időszakos. Most délutánonként kosarazik a szomszéd csaj, dübörög a ház , konyhától a wc-ig , pedig dupla fal van mégis idegesít. Nem akarok szólni, nem beszéltem velük 10 éve , csak köszönök. Egyik képem már leesett a rezgéstől most felkötöttem. Nem értem miért van ez, csak egy kosárlabda mégis mintha légelhárító löveggel lőnének közvetlen mellettünk.


Ha tököt növesztenék, mit mondjak? Ne kosárlabdázzál a falamon ? Vagy mit? Olyan szürreális.



2020. máj. 31. 00:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Jogosan reklamálnál hiszen ez tényleg nagy g*ciség volt! Szóval nyugodtan küldd el a p**ába.
2020. máj. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A te falad, nekunk levertek az idos szomszedok unokai a focilabdaval. Halogattuk, a nagyszulok leszartak, aztan betelt a pohar. Jogosan szolnal, es lehet ezt kulturaltan is :)
2020. máj. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én falam.. volt, hogy évente szólt nekik Apa, hogy szedjék le a futó növényt a falunkról, tiszta víz kettö szoba fala a padlásra bejött a növény.. lehet ráveszem magam, de max. megalázom magam.
2020. máj. 31. 00:55
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kell, hogy tegyen fel egy palánkot, de olyat, ami nem a te faladra van rögzítve.
2020. máj. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Szólj neki! Ez baromi nagy bunkóság, én már rég el küldtem volna a fenébe a kosárpalánkjával együtt. Tegye a saját falára és dobálja azt...
2020. máj. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy a többiek mondják, mindenképp szólnék neki. A pofátlansagnak is van hatara6
2020. máj. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát én már rég szóltam volna neki!
2020. máj. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
85%
Mindenképp beszélj vele, ez már a pofátlanság tetőfoka, hogy jön ahhoz hogy más falára palánkot tegyen? Ész megáll.
2020. máj. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb,ha kikuldesz kosarazni egy csaladtagod. A csajt behivod es meghallgattatod vele,mennyire hangos. Szerintem ugy meg fogja erteni es abbahagyja.


Maskepp nem erti,milyen zavaro.

2020. máj. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy építsen egy olyan felületet a fal elé, amire közvetlenül rá lehet dobni a labdát, elbírja a palánkot, de el is nyeli a közvetlen érintkezés által okozott fizikai behatásokat! - Ő sem érzi magát leszabályozva és te sem őrülsz meg! Akinek egy komplett pálya megépítésére futja, azt nem fogja földhöz vágni egy merev, 5 * 4 m-es felület megépítése... Akkor lennétek igazán korrektek egymással, ha abban is megállapodnátok, hogy melyik idősávaban használná a pályát, - mert akkor pontosan tudod, hogy mikor tudsz teljesen zajmentesen ejtőzni és mégis megmarad a lehetőség a pálya használatára. -Az sem jó, ha az embert a legváratlanabb időközönként és időtartamban zavarják. Amiket leírtam itt, elsőre túlzásnak tűnnek, de hosszútávon ez a legbékésebb, diplomatikusabb megoldások egyike. Élni és élni hagyni!
2020. máj. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!