Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szavazz hol jobb élni?

Szavazz hol jobb élni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Város
Főváros
Falu
Tanya
72 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Főváros, sajnos én nem ott lakok :/
2020. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én városban élek, de tanyán akarok.
2020. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Városban élek, nem megyeszékhely, de nem is élnék máshol. A főváros meg...inkább hagyjuk.
2020. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tanya, ami a külvárosban van.

Hogy kell szavazást leadni?

2020. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindig megmosolyogtat, amikor egy olyan várost, ahol a lakosság ötöde él egy opciónak tekintenek.

Budapest akkora, hogy városrészek között jóformán van ugyanakkora különbség mint az összes többi kategória között.

2020. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megyeszékhelyen élek, de dolgoztam már Budapesten. Tetszett ott az éjszakai élet, viszont egy pont után beütött a tömegfóbiám, illetve, azt is negatívumként éltem meg, hogy a megszokottnál többször botlottam h*lyékbe. Az egyik drogos meg is akart verni, miközben a munkahelyünkre igyekeztünk az akkori kollégáimmal.


Szóval nem nekem való.

2020. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kisebb város, mondjuk Siófok. Budapesten éltem +10 évet, nem véletlen mentem el...
2020. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!