Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyivel gyorsabb az amortizá...

Mennyivel gyorsabb az amortizációja egy olyan ingatlannak amelyikben kutyát/macskát tartanak bent?

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
EZ az állattól meg a tartásmódtól függöen nagy mértékben változó!
2020. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen kutya, milyen macska, milyen állat, milyen állattartó, milyen ingatlan, milyen állapotú...ezer dologtól függ.


Volt már egypár olyan lakótársam, akik egy disznóólban is elfeküdtek volna egész nap ha van ott internet és gép.

2020. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, de gyerekeknel mekkora!
2020. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1 macska van,senki se mondja meg addig mig nem

làtják😂Jéé van macskàtok??

Sokmindentöl függ

Láttam amikor egy kistermetü kutya széttépett mindent

2 huskysoknál megsem mondtam h kutya van a lakásban.

Ismerek egyedülálló embert aki retekben koszban él.Undorito.

Ismerek olyan gyerekes családot ahol 2 gyerek kitesz egy tábornyi gyereket.

Tiszta firka minden,zsiros koszos kézzel széttapogatott fal,pisiszag a kanapéból...


Szerintem ha valaki rendszeresen takarit nem lesz leamortizálva a lakás

2020. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Inkább az a kérdés, az alberlo mennyire szereti a tisztaságot?

Nem lehet elmondani ,H Minden állattartó egy igénytelen alak,akit nem érdekel a kosz.

Az a kérdés az albèrlő milyen rendszerességgel takarít? Én a tulajdonsoknak ezt tancsolnám, ez alapján szűrjèk ki az albèrlőt!

Én is albèrlő vagyok, és van két cicám. Nálam a heti többszöri takarítás alap, és nem csak a cixákz miatt. Minden főzés takarítással végződik.

A wct naponta takarítom mivel lakotarssal berlünk egyelőre párommal lakást. És hiába ismerős, akkor is inkább legyen minden nap fertőtlenítve a wc...


Szóval roha.dt sértő tud lenni,mikor lenézik az állattartókat, mert egy kalap alá vesznek az igénytlen emberekkel.



Volt egy két lakótársam akik évente e egyszer takarítottak a szobajukat. Az rendben van?

Inkább az ilyen embereket választják ki a tulajok,mint engem mert van két cicám :(

Nem fogom őket eldobni emiatt.

Ritka de ,akad olyan tulajdonos aki , állatbarát lakást ad ki, és az ilyen emrekeben jobban meg is bízok.

Ugye az albérletben a feleknek kölcsönösen meg kell bizniuk a feleknek egymásban.


Egy volt lakótársam sose takarított maga után főzés után , ha rajta múlt volt volna ott állna meg mindig a zsír,tojás folt, morzsatenger a pulton ,a padlón.

És neki nem volt lakásban állata.

Na akkor ki az igénytelen?


Ha ilyen igenytleenk vesznek ki egy lakást, és nem takarítanak, akkor olyan szinten elfajul a kosz , H több 10ezer ftot kell rakoltwnk a tűzhely sikálásra,vizkő eltávolítására.


Nálam ilyen nem fordulna elő,mert tisztaságnan szeretek élni, és igenis lehet tisztasag két cica mellett. Akiknek van cicabútora,kaparofája, cica wcje-ajit napi szinten rendben tartok.

Napi szinten porszívozók,nem csak a cica szor miatt,hanem mert a többi lakotras a morzsát se bírja maga után feltakaritani

(Munka és egyetem mellett )


Ha az albèrlő biztosít a macskájábak kaparòfát,macskabutort, minőségi macska almot akkor nem lak le semmilyen lakást



Mi persze saját bútorral vettuk ki a lakást. Nemsokára Pestre költözünk,nagyon remélem könnyen találunk butorozatlant albérletet.

Jobb ha én a saját ízlésének megfelelően tudom berendezni a lakat, nem kell más használt ágyában aludni pl.

2020. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1 éve költöztünk el a régi albérletből.

A főbérlő közvetitőn keresztül keresett bérlőt,majd 20 ember közül minket vàlasztott,cicával és akkor hörcsögökkel.

Előttünk egy pár lakott ott.

Ugye mikor kiköltöztünk "nagyitóval"átlett nézve a lakás.

Fel volt irva milyen állapotban volt minden,mi volt eltörve,milyen tisztaság volt.

Mikor előkapták a papirt néztünk nagy szemekkel Úristen mennyi minden fel volt irva az előzönek,kezdtünk is félni h elveszitjük a kauciót.

Helységről helységre jártak,1 darab hibát találtak,a hálóban törött konektor.

De nem volt semmi belőle mert mikor beköltöztünk olyan volt,csak mi nem

cseréltük ki.

Rend tisztasággal hagytunk ott mindent,5 év után macskával.

Jelenlegi lakásunk is mindig tiszta.


Szerintem nyugodtan lehet hàziállatos bérlő,egyáltalán nem lesz jobban lelakottabb mintha nem lenne háziállat.

Sőt,én nagyon örülök az olyan lakásoknal ahol engedik a hàziállatot.

Sajnos hónapokig keresgéltünk lakást 1 éve,mindenhonnan az a válasz jött h a macska probléma.

Szóval megbecsülöm a jelenlegi helyet és hálás vagyok a főbérlőmnek h itt lehetünk.

Szerintem személyes találkánál simán ellehet dönteni ki milyen.

A főbérlőnk szerintem látta h rendes dolgos emberek vagyunk.Megbizott bennünk.


Ha esetleg a lakás sérülne ott a kaució,max abból fedezed a károkat.Épp ezért van.Anélkül ki sem adnák lakást

2020. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!