Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyírbátor vagy Mátészalka...

Nyírbátor vagy Mátészalka vagy Nagykálló?

Figyelt kérdés

Van egy biztos közalkamazotti állásom így azon gondolkozom hogy maradok Szabolcsban, viszont a falu ahol van oda nem szivesen költöznék, ezek a városok amelyek eléggé közel vannak hogy kényelmesen betudjak járni.


Sajnos Nyíregyháza nem jöhet szóba mert az már nagyon megnövelné a bejárási időmet.



2020. jún. 24. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Nyírbátor
Mátészalka
Nagykálló
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Az első kommentben linkelt kérdésnél én írtam az utolsó kommentet :D De fura így visszaolvasni. Ugyanaz a véleményem mint leírtam ott. Viszont màr nem félek a mátészalkai állomáson :D

Továbbra is az említett munkahelyen vagyok, szóval még maradok Nyíregyen.

2020. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mátészalkai állomáson nem kell félni, mitől? :D Sok a C az biztos, de csak azért mert várják a buszt, egyébként szalkán csak hó elején találkozni nagyobb számú retek bagázzsal, pik pakk elfogy a családi, meg a közmunkás lóvé, kb 1 hét, utána visszabújnak a putrijaikba. :D Bár az tény....abban az 1 hétben boltba menni nem érdemes, minden bolt dögszagú, szórakozóhelyre? Az állomástól 50 méterre található 2 kocsmába semmiképp abban az 1 hétben, de utána nyugodtan. :D
2021. jan. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Egyik se, iszonyatos elcigányosododott lepratelep mind a három
2022. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!