Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Úristen!Hogy tudtok vidéken...

Úristen!Hogy tudtok vidéken élni? Brrrr..(bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vidéken az emberek borzasztó más felfogással élnek, mint a fővárosiak. Mre gondolok? Eleve: "mindenki ismer mindenki" trend érvényesül, ami elkeserítő! Egyrészt senkinek semmi köze nem lenne a másik magánéletébe beleszólni, de sokakat úgy megbélyegeznek kibeszélik a háta mögött sokszor hamisan, csak feltételezésre alapozva és ezt tényként terjesztve, hogy lejáratják a háta mögött.


Mindenki "jobban tudja" a másikról, pl. mikor kivel most vulgáris szót használok "ba@ik". Az iskolázottságuk sok idősebbnek 8 általános vagy 4 elemi, esetleg szakmunkásképző.


...és az ilyen túlokos "parasztok" kritizálják pl a diplomás szomszédot. Érdekes, hogy ilyen 8 általános világ esze vidéki bunkók, amikor beszélnek az utcán vagy valahol, kieresztik a hangjukat!! Jó hangosan beszélnek, mintha most kapták volna meg phd doktori címüket.


A társkeresés, hatékonyság egyenlő a nullával. Van pl 2 lány a kínálatban "oszt kész".


Borzasztó elmaradott, sivár, otvar emberekkel van tele a falu vagy kisváros vagy város. (tisztelet a kivételnek).


Én mondom, ne lakjatok vidéken, költözzetek Pestre, itt szabadon, minden előítéletektől mentesen élhettek.



2020. júl. 16. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező te hogy tudsz pesten annyi csöves és paraszt között élni? Én mindig menekülök onnan.
2020. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
77%
Tudom kegyetlen, én is itt lakom. Nagyon utálom mint a szart. De Budapestre se mennék. Valami nyugis város lenne jó nekem mondjuk Kecskemét stb stb. De hogy ott hogy veszek házat azt nem tudom.
2020. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
79%
xD Ne koltozzon mindenki Pestre, plane ne az olyanok, akikrol irsz.
2020. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
96%

Világ életemben vidéken éltem (és tényleg kisebb településeken, szóval nálam a vidék az tényleg vidék), és a felsoroltak közül egyiket se tapasztaltam. Laktam Pesten egy rövidke ideig, nem éreztem különösebben másnak.

- ugyanúgy tojnak rá az emberek, hogy mit csinál a másik

- vegyes a felhozatal végzettség terén

- nem kritizálják jobban egymást az emberek, mint a nagyvárosban

- társkereséshez senki nincs szögesdróttal berekesztve az utcájába, ezt nem is értem

- nem tudom, te mit értesz "sivár, otvar ember" alatt, de pl a drogos csövesek száma jelentősen alacsonyabb itt, mint pesten

2020. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
71%
Úristen! Hogy tudsz nagyvárosban élni?!
2020. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de vidék és vidék között is van különbség. Nem tudom miért kell még mindig a falukra asszociálni, rengeteg nagyváros és kisváros is van.
2020. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 anonim ***** válasza:
95%

#6

Azért, mert nyilvánvaló provokálós trollkérdés. Dőlj csak hátra, és élvezd a műsort. :))

2020. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/120 anonim ***** válasza:
93%
30 ezres megyeszékhelytől 14 km-re lévő városban lakom, de Budapesten tanulok. Persze, hogy több az ismeretség kisebb lakos esetén, de azért így általanosítani.. Véleményem szerint mindenhol van ilyen meg olyan ember is, az meg természetes, hogy egy országnak mindig a fővárosa a legfejlettebb. Egyébként én személy szerint ki nem állhatom Budapestet, koszos, büdös és összehasonlítva fejlett európai fővárosokkal egy budi.
2020. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 A kérdező kommentje:

7@. Ez nem troll kérdés.


Én a személyes tapasztalataimat írtam le. Sokaknak azt tanácsolom, ha eddig vidéken is éltek és mondjuk ott vagy a közelben érettségiztek le, akkor váltsanak...Bp-i egyetemeken vagy főiskolákon tanuljanak tovább és ezzel egyidejűleg költözzenek is fel. Vagy albérletbe vagy koleszba.


...és utána itt vállaljanak munkát és a vidék szót örökre töröljék ki a szótárukból! Aki így teszi az boldog lesz, hogy megszabadul a sivárság, a tanulatlanság csökevényes lététől és pl. este a lámpafények alatt bátran emelt fővel átmehet a Marhithídon. Bármelyik szórakozóhelyre elmehet, villamos járatok éjszaka is mennek.

A fények, a főváros nyüzsgése a szabadság érzése a főváros nyitottsága a boldogság, kiteljesedés gyümölcsének melegágya.

2020. júl. 16. 15:38
 10/120 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem mi köze van a végzettségnek ahhoz,hogy milyen ember valaki.én is vidéken lakom,sajnos.minden messze van.ez az egy bajom
2020. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!