Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok vele kezdeni?

Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Két éve lakok párommal a saját házunkban,sajnos utólag derült ki, hogy az egyik szomszéd milyen... Az hagyján, hogy én csináltam meg a hozzá tartozó kerítést, de az, hogy bedrogozva ordítozik nekem heti szinten, az már sok. Sajnos többször előfordult már, hogy ordítozott a feleségével, ezért a kutyánk ugatott, ekkor átjött és velem kezdett ordítozni (leszereltem). Valamelyik nap is ugyanez kezdődött, csak én dolgoztam, páromhoz ment volna ordibalni, de a másik szomszéd leállította. A rendőrség is ki lett hívva, azt mondták, nem tudnak vele mit kezdeni, majd többször járőröznek erre. A fura az, hogy a gyerek másnapra teljesen elfelejti az egészet... (ennek ellenére is elég bunkó és lusta a füvet is lenyirni). A ráadás az, hogy a, szennyvíz átfolyik az én portámra napi szinten, és nálam tócsákban áll a kerítés tövében...
2020. júl. 18. 22:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Folytatásként: A kutyánkat és a másik szomszéd kutyáját kaviccsal dobálja állítólag (többi szomszéd állítása szerint)
2020. júl. 18. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem emlékszik másnap, én tuti, hogy felvenném mit művel és megmutatnám neki. Bár elég valószínű, hogy egy drogost ez se hatna meg.
2020. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Birtokvédelmi eljárás és távoltartási végzés
2020. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ideje kamerákat felszerelned bizonyítási célzattal állatkínzásra meg másra.


Ha meg üvöltözik, akkor ne azért hívd a fánkosokat, mert agresszíven viselkedik, hanem mert csendháborítást követ el.

Ez azért jobb, mert a második...stb alkalommal már pénzbírsággal lesz sújtva s az 50e-res csekkekre fog emlékezni, illetve nem lesz pénze fűre-talán.


A szennyvíz dolog meg önkormányzatnál sírhatsz, hátha foglalkoznak vele, de egyszerűbb, ha magad megoldod.

2020. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!