Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tik milyen országot ajánlatok...

Tik milyen országot ajánlatok ahol jó élni?

Figyelt kérdés

PL:Ahol nincs sok köcsög,és legalább barátságosak a emberek.

És az is hogy annyi pénzt adnak hogy hó végén legyen kaja a hűtőben,és lehetne gyűjteni a pénzt.

+Még a közbiztonság is jó.


2020. júl. 19. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
szereti a tik a meggyet.... :D :D :D
2020. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Magyarország.
2020. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Románia.
2020. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
mennyországot
2020. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon belul helyezkednek, kulfoldon mindig kulfoldi leszel, hacsak nem beszelsz kozel anyanyelvi szinten h ne vegyek eszre h kulfoldi vagy, hiaba a pc mindien orszagban vannak akik utaljak vagy lenezik a kulfoldieket. Ittis lehet boldogulni csak tobbet kell kuzdeni mint egyes orszagokban.
2020. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
első és a második meg harmadik válaszoló minek válaszolt ha nem is tud olyan országot?:)
2020. júl. 20. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Miért válaszoltam hülyeséget a kettes válaszommal?


Magyarországon tapasztalataim szerint nincs sok köcsög, nyilván van egy-két kivétel, de az mindem országban ott van.


Nem tudom mit dolgozol, hogy kaja se jut a hűtőbe, de én egy egyszerű hentes vagyok, mégis belefér nyaranta 1 nagy nyaralás meg 2 kirándulás is, emellé nem éhezünk és még a számlákra is van pénz, sőt egy 8 éves autót is fenn tudok tartani. Pedig nem keresek többet 220-nál. (annyit mint az asszony 2 diplomával)

Csinálj egy költségvetést ha ennyire nem tudsz spórolni.


Közbiztonsággal pedig nem tudom mi bajod, 14 éves gyermekem éjjelente jár sportolni (versenyszinten biciklizik forgalom miatt éjszaka), soha nem esett baja támadás miatt. Az egyik legmagasabb színvonalon van itt a közbiztonság.



Szóval ezt gondold át mégegyszer

2020. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
New-Zealand, Canada, Japan, Iceland, Norway, Netherland, Switzerland, Australia, Northern-Italy, Singapore
2020. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8-adik!

Magyarul ha kérhetném :).

Tudok Angolul,de azért Magyar oldalon Magyarul.

2020. júl. 22. 18:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Új-Zéland, Kanada, Japán, Izland, Norvégia, Hollandia, Svájc,Ausztrália, Észak-Olaszország, Szingapúr.
2020. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!