Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni az ilyen...

Mit lehet csinálni az ilyen lakótárssal?

Figyelt kérdés

Egy albérletben lakunk én és a feleségem 3 bérlő.

Az alattunk lakó srác nappal alszik este meg hajnalig fent van és ki be járkál a szobájából. Ezzel nem is lenne baj.

De ilyen rugós tűzvédelmi ajtók vannak a házban és akármikor ki vagy be megy az ajtót becsapódik.

Már szóltam neki hogy fogja meg hogy ne csapódjon be, de mintha nem is érdekelné.

Valamelyik nap hajnali háromkor is ajtó csapkodásra keltem fel, és öt óráig ki be járkált és állandóan becsapta az ajtót. Már nagyon kezd elegem lenni belőle. Gondoltam rá hogy szólok a főbérlőnek.

Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?



2020. aug. 29. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Kérd meg, hogy ragasszon szivacsot az ajtó szélére, így nem fog akkorát csattanni, ha megfelelő vastagságút tesz rá, akkor a zár is becsukodik tőle. Esetleg ajánld fel, hogy megcsinalod, és így nem hiszem, hogy lenne ellene kifogása.
2020. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem ugyanolyanról beszélünk, de nálunk a társasház kapuja ilyen önbehúzós. Azt speciel ki lehet akasztani (pl.költözéskor), de lehet állítani is rajta, hogy milyen sebességgel húzzon be. Nálunk finomabban csukódik, mintha kézzel lenne zárva.
2020. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Külön költöztök.
2020. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csapkodd te is az ajtót amikor ő alszik, majd érdekelni fogja
2020. szept. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!